Eco Drivers

Posiadasz instalację fotowoltaiczną?
Dołącz do programu Kia Eco Drivers!
Tanio ładujesz. Tanio podróżujesz.

Mamy dla Ciebie ofertę na modele elektryczne ze specjalnym rabatem.
Oferta łączy się z promocyjnym finansowaniem i pakietem serwisowym.

Skontaktuj się z Dealerem Kia w celu uzyskania szczegółowej oferty na wybrany model.

Poproś o ofertę

Poproś o ofertę

Nie wiesz, którą ofertę wybrać? Chcesz porozmawiać na temat oferty finansowej i dowiedzieć się więcej?
Wyślij zapytanie do swojego lokalnego Dealera Kia, który odpowie na wszystkie Twoje pytania i w razie potrzeby przygotuje indywidualną ofertę.

  Administratorem danych osobowych jest "MAKAREWICZ" AUTORYZOWANY DEALER KIA MOTORS WOJCIECH MAKAREWICZ z siedzibą w Bydgoszczy 85-766, przy ul. Fordońskiej 353 wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000742351 NIP 5621507229. Informujemy, że pozyskane dane osobowe mogą być przekazane dla realizacji poniższego celu do Autoryzowanych Serwisów oraz Salonów Kia. Podane dane będą przetwarzane zgodnie Art. 6 pkt 1 a;b;c;d;e z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe gromadzone w celu przekazywania ofert handlowych za pośrednictwem drogi elektronicznej i/lub za pomocą połączeń telefonicznych przetwarzane będą na podstawie wyrażonej zgody tj. art. 6 ust. 1 lit. a RODO w związku z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (UŚUDE) i/lub w związku z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (PT). Dane podane w tych celach będą przetwarzane do czasu cofnięcia wyrażonej zgody. Dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na naszej stronie internetowej, zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych. Podanie danych jest całkowicie dobrowolne.

  Zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Również do sprzeciwu wobec profilowania w myśl Art. 21 RODO. Wycofanie zgody lub sprzeciw wobec profilowania następuję poprzez wysłanie maila na adres: iod.kiamakarewicz@gmail.com lub wysłanie listu na adres: "MAKAREWICZ" AUTORYZOWANY DEALER KIA MOTORS WOJCIECH MAKAREWICZ ul. Fordońska 353 Bydgoszcz 85-766. Inspektorem Ochrony Danych w "MAKAREWICZ" AUTORYZOWANY DEALER KIA MOTORS WOJCIECH MAKAREWICZ jest Pan Sebastian Kopacki. Email: iod.kiamakarewicz@gmail.com. Zostałem poinformowany, o prawie wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych w przypadku stwierdzenia iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  Zainteresowany?
  Auto Kia możesz kupić tak, jak Ci wygodnie – osobiście lub bez wychodzenia z domu. Skontaktuj się z nami i skorzystaj z szerokiej oferty.
  Skontaktuj się z nami
  Skontaktuj się z nami