Help
Umów się na jazdę testową
  Help
Salon Serwis Cenniki i katalogi Kontakt

Witaj w internetowym salonie
KIA Makarewicz!

Nie musisz wychodzić z domu, żeby przespacerować się po jednym z naszych salonów, obejrzeć oferowane przez nas modele, bliżej poznać ten wybrany, porozmawiać o nim z doradcą, skonfigurować odpowiadającą Ci wersję, wybrać silnik, kolor, tapicerkę... Wystarczy, że zrobisz dokładnie 4 kroki.

#Zostanwdomu i odwiedź internetowy salon Kia!

Jak to działa?

01

Wypełnij poniższy formularz

Wybierz model, który Cię interesuje, uzupełnij dane kontaktowe i wskaż preferowany salon Kia. To ważne, bo zobaczysz dokładnie te samochody, które w nim stoją!
Następnie doradca Klienta z wybranego salonu skontaktuje się z Tobą i zaproponuje dogodny termin wideorozmowy.

02

Wideorozmowa z doradcą

Doradca klienta przygotuje dla Ciebie profesjonalną prezentację online modelu.
Zobaczysz realne auto stojące w salonie, a doradca pokaże Ci wszystkie szczegóły, o które poprosisz – od bagażnika po multimedia. Jeśli zainteresuje Cię jakieś auto stojące obok, to również będziesz mógł je obejrzeć!

03

Szczegóły oferty

W trakcie rozmowy doradca pomoże Ci skonfigurować odpowiadającą Twoim wymaganiom wersję wybranego modelu Kia i przedstawi szczegółowe warunki oferty, takie jak cena czy dostępne możliwości finansowania.

04

Twoja decyzja

Jeśli przedstawiona oferta spełnia Twoje oczekiwania, umówisz się z doradcą Klienta na dopełnienie wszystkich formalności związanych z zakupem. A większość z nich również da się załatwić bez wychodzenia z domu...

Wypełnij i wyślij formularz

01 Model
Picanto Rio Ceed Ceed GT Ceed Kombi Ceed Kombi ProCeed ProCeed ProCeed Stonic Niro e-Niro e-Soul Sportage Sorento Stinger
02 Dane osobowe
03 Wyślij

Poznaj bliżej Twój wymarzony model KIA.
Odwiedź nasz salon online.

kia polska

Kontakt

ul.Fordońska 353
85-766 Bydgoszcz
Znajdź nas na mapie

Makarewicz Autoryzowany Dealer Kia Motors Polska