Internetowy salon KIA

Nie musisz wychodzić z domu, żeby przespacerować się po jednym z naszych salonów, obejrzeć oferowane przez nas modele, bliżej poznać ten wybrany, porozmawiać o nim z doradcą, skonfigurować odpowiadającą Ci wersję, wybrać silnik, kolor, tapicerkę… Wystarczy, że zrobisz dokładnie 4 kroki.#Zostanwdomu i odwiedź internetowy salon Kia!

01 Wypełnij poniższy formularz

Wybierz model, który Cię interesuje, uzupełnij dane kontaktowe i wskaż preferowany salon Kia. To ważne, bo zobaczysz dokładnie te samochody, które w nim stoją! Następnie doradca Klienta z wybranego salonu skontaktuje się z Tobą i zaproponuje dogodny termin wideorozmowy.

02 Wideorozmowa z doradcą

Doradca klienta przygotuje dla Ciebie profesjonalną prezentację online modelu. Zobaczysz realne auto stojące w salonie, a doradca pokaże Ci wszystkie szczegóły, o które poprosisz – od bagażnika po multimedia. Jeśli zainteresuje Cię jakieś auto stojące obok, to również będziesz mógł je obejrzeć!

03 Szczegóły oferty

W trakcie rozmowy doradca pomoże Ci skonfigurować odpowiadającą Twoim wymaganiom wersję wybranego modelu Kia i przedstawi szczegółowe warunki oferty, takie jak cena czy dostępne możliwości finansowania.

04 Twoja decyzja

Jeśli przedstawiona oferta spełnia Twoje oczekiwania, umówisz się z doradcą Klienta na dopełnienie wszystkich formalności związanych z zakupem. A większość z nich również da się załatwić bez wychodzenia z domu…

WYPEŁNIJ I WYŚLIJ FORMULARZ

Krok 1 - wybierz model
Krok 2 - dane i zgody
Zainteresowany ?
Auto Kia możesz kupić tak, jak Ci wygodnie – osobiście lub bez wychodzenia z domu. Skontaktuj się z nami i skorzystaj z szerokiej oferty.
Skontaktuj się z nami