Umów się na jazdę testową
  Help
Salon Serwis Cenniki i katalogi Kontakt

KIA PLATINUM CUP – Wygraj wyścigowy weekend pełen emocji

Jeśli sporty motorowe to coś, co śledzisz z zapartym tchem, a w Twojej krwi płynie chociaż minimalna ilość benzyny, to teraz masz szansę, by jeszcze lepiej poznać wyścigowy świat KIA PLATINUM CUP. Kia Motors Polska oraz Interia zapraszają na konkurs, w którym główną nagrodą jest wyścigowy weekend pełen emocji. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie, by powalczyć o zaproszenie na rundę mistrzostw Polski, którą zaplanowano na drugi weekend czerwca w Poznaniu.
Tor Poznań, który jako jedyny w Polsce może organizować imprezy rangi wyścigowych mistrzostw Polski, będzie gościł kierowców KIA PLATINUM CUP w dniach 8-9 czerwca. To świetna okazja, by na żywo zobaczyć zaciętą rywalizację kierowców Kii Picanto, których walka bez względu na zajmowaną pozycję zawsze wzbudza niesamowite emocje. Na pierwszy rzut oka wyścigowe Picanto wydają się małe i niepozorne ale tak naprawdę są wyścigówkami z krwi i kości. Podczas dwóch pierwszych rund sezonu, które zorganizowano na torze Hungaroring i Red Bull Ring, kibice mieli możliwość zobaczenia manewry wyprzedzania niemal na każdym zakręcie i walkę o zwycięstwo do ostatniego centymetra.
Dzięki konkursowi zorganizowanemu przez Interię może tym razem to właśnie Ty poznasz od środka emocje towarzyszące rundzie samochodowych mistrzostw Polski, zasiądziesz na prawym fotelu wyścigowego Picanto i przekonasz się o jego potencjale…

Patron medialny serii - Interia oraz Kia Motors Polska zapraszają do wzięcia udziału w konkursie, który jest niezwykle prosty. By powalczyć o nagrody wystarczy odpowiedzieć na pytanie: "Jak kibicowałbyś na KIA PLATINUM CUP w Poznaniu?".

Odpowiedzi w formie tekstu, zdjęcia lub filmu należy przesłać na adres motokonkursy@firma.interia.pl . Kreatywność autorów oraz ich wena twórcza z pewnością zostaną docenione. Konkurs trwa od 17 do 31 maja 2019 roku. Wraz z odpowiedzią, należy przesłać swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz zapoznać się z regulaminem.
Regulamin znajduje się na stronie: https://motoryzacja.interia.pl/raporty/raport-kia-platinum-cup-2019/kiaplatinumcup2019/news-regulamin-konkursu-kia-platinum-cup-poznan-2019,nId,2993483 Nagrodą główną dla zwycięzcy jest voucher dla dwóch osób z wejściówkami VIP na rundę mistrzostw Polski KIA PLATINUM CUP w Poznaniu. Zwycięzca oraz jego osoba towarzysząca będą mieli także okazję do pokonania nitki toru Poznań na prawym fotelu wyścigowego Picanto podczas jazd taxi. Dodatkowo laureat otrzyma samochód marki Kia na dojazd do Poznania oraz nocleg w hotelu Hampton By Hilton. Drugie i trzecie miejsce w konkursie zostaną nagrodzone zestawami ubrań KIA PLATINUM CUP.

Mistrzostwa Polski Kia Picanto od ponad dekady przyciągają na start niezwykle utalentowanych i młodych kierowców obu płci. Możliwość rywalizacji na torach, gdzie ścigają się również zawodnicy WTCR czy NASCAR pozwala podejrzeć swoich idoli oraz pracę najlepszych na świecie zespołów. Poza ogromnym doświadczeniem, które jest do zdobycia, ważnym punktem KIA PLATINUM CUP są również nagrody finansowe, których pula w tym roku wynosi ponad 125 tysięcy złotych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie. Życzymy weny twórczej, a zwycięzcom już dzisiaj mówimy: do zobaczenia w Poznaniu!

Partnerem strategicznym Kia Motors Polska przy organizacji Mistrzostw Polski KIA PLATINUM CUP jest firma ORLEN OIL. Projekt wspomagają także Bank BNP Paribas i Kumho Tire.

Wszystkie informacje dotyczące mistrzostw Polski KIA PLATINUM CUP można znaleźć na facebookowym profilu: www.facebook.com/KIAPLATINUMCUP oraz na stronie internetowej www.kiaplatinumcup.pl . Ciekawe ujęcia zakulisowe oraz z wydarzeń wokół mistrzostw publikujemy na Instagramie: https://www.instagram.com/kiaplatinumcup . Wszelkie materiały video znajdują się na kanale YouTube: https://www.youtube.com/c/KIAPLATINUMCUP .

Kontakt

ul.Fordońska 353
85-766 Bydgoszcz
Znajdź nas na mapie

Makarewicz Autoryzowany Dealer Kia Motors Polska