Umów się na jazdę testową
  Help
Salon Serwis Cenniki i katalogi Kontakt

KIA MAKAREWICZ - głównym partnerem strategicznym klubu Enea Astoria Bydgoszcz

Jednym z najważniejszych dla naszej firmy działań jest wspieranie inicjatyw i akcji lokalnych. Wiemy, że rozwój w wielu dziedzinach pozwala pchnąć w górę także inne obszary. Dlatego nie wahaliśmy się, kiedy pojawiła się możliwość zastania partnerem strategicznym klubu Enea Astoria Bydgoszcz. Cieszymy się bardzo z tego, że mamy okazję działać razem.
Sekcja koszykarska tego klubu istnieje już 90 lat i na stałe wpisała się w sportową świadomość mieszkańców regionu. Przez ten czas była miejscem treningu wielu wspaniałych sportowców. W tym sezonie rozpoczęła także rozgrywki w ekstraklasie, po 13 latach przerwy. Dlatego ogromnym wyróżnieniem jest dla nas możliwość wsparcia utalentowanych i ciężko pracujących na sukcesy sportowców, ale też opiekującej się nimi kadry.
Bycie sponsorem strategicznym to nie tylko wyróżnienie, ale również duże wyzwanie. Jednak podjęliśmy się go z radością i mamy nadzieję, że wspólnie będziemy sięgać po kolejne sukcesy.

Z tej okazji mamy także konkurs, połączony z premierą najnowszego modelu – KIA XCeed. Umów się na jazdę próbną i sprawdź, jak radzi sobie nowy crossover. Jeśli postanowisz stać się właścicielem tego samochodu, otrzymasz niespodziankę od nas i od klubu Enea Astoria Bydgoszcz: koszulkę z autografami pełnego składu. Śpiesz się – prezent czeka na pierwszych 10 osób w terminie od 14 do 31 października!

Kontakt

ul.Fordońska 353
85-766 Bydgoszcz
Znajdź nas na mapie

Makarewicz Autoryzowany Dealer Kia Motors Polska