Umów się na jazdę testową
  Help
Salon Serwis Cenniki i katalogi Kontakt

KIA LOTOS RACE na Torze Poznań – do wygrania pełen emocji weekend z wyścigami

Organizator Mistrzostw Polski Kia Picanto – KIA MOTORS POLSKA – wraz z partnerem medialnym serii – Interią – przygotowali konkurs, którego zwycięzca wraz z osobą towarzyszącą będzie mógł poczuć wyścigową adrenalinę i spędzi weekend na koszt organizatora konkursu.
Runda Mistrzostw Polski Kia Picanto na torze w Poznaniu odbędzie się w dniach 10-11 czerwca. To jedyna okazja w sezonie, aby na żywo obserwować w Polsce wyścigi KIA LOTOS RACE. O tym, że są to wyścigi na najwyższym poziomie organizacyjno-sportowym można było przekonać się podczas ostatniej rundy na Hungaroringu. Zwycięzcę drugiego wyścigu i czwartego zawodnika na mecie dzieliło zaledwie pół sekundy!
Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na pytanie – „Jak przygotowałbyś/ przygotowałabyś się do wyścigu, gdybyś był/była kierowcą KIA LOTOS RACE?” i przesłać odpowiedź na adres motokonkursy@firma.interia.pl. Sposób przygotowania odpowiedzi zależy wyłącznie od pomysłowości autora. Konkurs trwa od 24 maja do 4 czerwca. Regulamin znajduje się pod linkiem http://motoryzacja.interia.pl/raporty/raport-kia-lotos-race/kialotosrace/news-regulamin-konkursu-kia-lotos-race,nId,2397060
Osoba, która wygra konkurs otrzyma od Kia Motors Polska zatankowany samochód na dojazd z Warszawy do Poznania, nocleg dla dwóch osób w jednym z najlepszych poznańskich hoteli przy samej starówce, wejściówki na tor umożliwiające oglądanie wyścigów nie tylko z trybuny, ale również z wieży kontrolnej oraz gadżety KIA LOTOS RACE. Dla osób, które zajmą drugie i trzecie miejsce w konkursie organizator również przewidział nagrody, którymi będą gadżety KIA LOTOS RACE. Dodatkową atrakcją dla zwycięzców będzie… przejażdżka na prawym fotelu wyścigową Kia Picanto po Torze Poznań.
KIA LOTOS RACE (KLR) jest już swego rodzaju marką w wyścigach, która dla zainteresowanych sportem motorowym młodych ludzi oznacza profesjonalny program wyścigowy. Program, który nie wymaga ogromnego budżetu już na starcie. Rozgrywki przeprowadzone w minionych sezonach w 100% potwierdziły założenia KIA MOTORS POLSKA i przyciągnęły do wyścigów samochodowych rzeszę bardzo młodych i ambitnych kierowców. W KLR mogą startować wszyscy kierowcy, którzy dysponują ważną licencją wyścigową. Za kierownicą wyczynowego Picanto oficjalnie można ścigać się już w wieku 14 lat. Ponieważ w KIA LOTOS RACE wszystkie samochody są przygotowane dokładnie tak samo, czynnikiem decydującym o końcowym wyniku są jedynie umiejętności i talent kierowców. Od początku istnienia KIA LOTOS RACE stawia akcent na czynnik edukacyjny serii, dlatego Mistrzostwa Polski Kia Picanto towarzyszą znanym światowym seriom wyścigowym na znanych europejskich torach. Dzięki temu zawodnicy mają okazję bezpośredniego podpatrywania najlepszych kierowców różnych serii wyścigowych. Sezon KIA LOTOS RACE składa się z 6 rund, przy czym tylko jedna ma miejsce na rodzimym torze w Poznaniu. W ciągu 12 lat istnienia Mistrzostwa Polski Kia Picanto towarzyszyły, między innymi, Mistrzostwom Świata Samochodów Turystycznych (WTCC), FIA European Truck Racing Championship, Mistrzostwom Świata GT1 czy słynnej niemieckiej serii DTM.
Partnerem strategicznym Kia Motors Polska przy organizacji Mistrzostw Polski Kia Picanto jest firma LOTOS Oil. KLR wspomagają także Bank BGŻ BNP Paribas oraz Hankook.

Wszystkie informacje dotyczące Mistrzostw Polski Kia Picanto można znaleźć na facebookowym profilu KIA LOTOS RACE https://www.facebook.com/KiaLotosRace oraz na stronie internetowej www.kialotosrace.pl . Ciekawe ujęcia zakulisowe oraz z wydarzeń wokół Mistrzostw publikujemy na Instagramie: https://www.instagram.com/kialotosrace natomiast dynamiczne filmy i klipy na kanale YouTube https://www.youtube.com/user/KIALOTOSRACE/videos .

Kontakt

ul.Fordońska 353
85-766 Bydgoszcz
Znajdź nas na mapie

Makarewicz Autoryzowany Dealer Kia Motors Polska