Help

ZDJĘCIA NOWEGO PICANTO

Kia Motors Corporation ujawniła pierwsze zdjęcia nowego Picanto, czyli trzeciej już generacji jednego ze światowych bestsellerów marki Kia. Młodzieżowy i energetyczny design nowej Kia Picanto, jeszcze bardziej asertywna osobowość kompaktowego auta segmentu A. Dzieło ośrodków projektowych w Namyang (Korea) i Frankfurcie n/Menem, nowe Picanto, wnosi ożywczy – młodzieżowy i energetyczny charakter do europejskiego segmentu ‘A”. Nowy model, pokazany w usportowionej specyfikacji ‘GT-Line’ dzięki odważnej stylizacji ma jeszcze silniejszą osobowość od poprzednika.
Za sprawą wydłużenia rozstawu osi o 15 mm (z 2385 do 2400 mm) koła jezdne znalazły się bliżej rogów karoserii, nadając jej bardziej dynamicznego i radykalnego wyglądu. Z myślą o wyróżnieniu samochodu na tle otoczenia paleta kolorystyczna nowego Picanto obejmować będzie aż 11 opcji barw nadwozia. Znane z komfortu i wygody użytkowania wnętrze Picanto uzupełnione zostało o nowoczesny i wyrafinowany design kabiny pasażerskiej. Jej sercem jest nowy, wystający ekran systemu infotainment (‘floating’ touchscreen infotainment system), pozwalający korzystać z najnowszych rozwiązań w tej dziedzinie. Poprzez bogatą ofertę kolorystyczną wystroju wnętrza i tapicerki siedzeń Picanto stwarza teraz przyszłym klientom jeszcze większe możliwości personalizacji ich pojazdu.
Nabywcom nowego Picanto spodoba się funkcjonalność nadwozia w połączeniu z większą objętością kabiny i pojemnością ładunkową w porównaniu z rywalami w tym segmencie. Pomimo wydłużenia rozstawu osi, Picanto zachowuje swe charakterystyczne wymiary miejskiego samochodu. Skrócenie zwisu przedniego przy zwiększeniu zwisu tylnego pozwoliło utrzymać identyczną długość pojazdu (3595 mm) jak w przypadku poprzednika. Oficjalna prezentacja Picanto nowej generacji odbędzie się podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie natomiast w Polsce auto pojawi się już w drugim kwartale 2017 roku.

Kontakt

Makarewicz Dealer Kia Motors Polska

ul.Fordońska 353
85-766 Bydgoszcz
Znajdź nas na mapie

Zapisz się do naszego newslettera i na bieżąco śledź nasze oferty

Logo Kia Makarewicz