Help

MOTOAS INTERII – KIA STINGER ORAZ KIA NIRO NAGRODZONE

Aż 3 nagrody zdobyła marka Kia w konkursie MotoAs Interii. Kia Stinger zwyciężyła w kategorii „Moc” natomiast Kia Niro zdobyła trzecie miejsce w kategorii „Eco”. Wyróżnienie specjalne przyznane zostało przez redakcję Motoryzacji portalu Interia dla projektu KIA PLATINUM CUP.
Styl, Moc, Klasa, Rozsądek, Miasto, Na każdą drogę, Do pracy, Legenda i Eco to kategorie do których zgłoszono ponad sto modeli 24 marek. Zwycięzców w kolejnej edycji plebiscytu MotoAs Interii wskazali kierowcy i pasażerowie – użytkownicy serwisu Motoryzacja w Interii. W trzeciej edycji plebiscytu MotoAs oddano ogółem 35 tysięcy głosów a uroczystość wręczenia nagród odbyła się 26 czerwca w Warszawie.
W kategorii „Moc” czytelnicy Interii wskazali jako zwycięzcę Kia Stinger - samochód, który nie tylko wzbudza szacunek liczbą koni mechanicznych, ale również swoją sportową urodą i charakterem. Okazuje się, że Kia potrafi dać zmotoryzowanemu światu pojazdy nie tylko praktyczne, ale też wzbudzające emocje!
W kategorii „Eco” na podium znalazła się także Kia Niro, czyli ucieleśnienie wizji nowoczesnej hybrydy. Niro to połączenie komfortowej 6 biegowej przekładni dwusprzęgłowej DCT i zespołu napędowego o łącznej mocy 141 KM. W trybie elektrycznym można podróżować całkiem szybko – nawet z prędkością 120 km/h. I co równie ważne – oszczędnie. Średnie zużycie paliwa wynosi jedynie 3.8 l na 100 km. A komfort jazdy jest nieoceniony, dzięki płynnie i delikatnie pracującej skrzyni biegów, co wcale nie jest takie oczywiste w pojazdach konkurencyjnych marek.

Poza dziewięcioma nagrodami przyznanymi przez Czytelników portalu Interia redakcja serwisu Motoryzacja przyznała także trzy wyróżnienia specjalne. Jedno z nich trafiło do marki Kia za projekt KIA PLATINUM CUP.

Pełna lista MotoAsów Interii 2018 przedstawia się następująco:

KLASA - Lexus LS (miejsce drugie: Audi A8, trzecie: Peugeot 508)
LEGENDA - Ford Mustang (przed Volvo P1800S i Jeepem Wranglerem)
MIASTO - Seat Ibiza (Toyota Aygo, Renault Captur)
MOC - Kia Stinger (Alfa Romeo Stelvio QV, Hyundai i30N)
NA KAŻDĄ DROGĘ - Skoda Karoq (Volvo XC60, Jeep Compass)
ROZSĄDEK - Volkswagen Golf Variant (Skoda Octavia, Mazda 3)
STYL - Mercedes CLS (Alpine A110, Mitsubishi Eclipse Cross)
ECO - Nissan Leaf (Jaguar I-Pace, Kia Niro)
DO PRACY - Dacia Dokker (Fiat Ducato, Opel Insignia)

Według Badania Gemius/PBI w maju br. strony i aplikacje Grupy Interia.pl zanotowały 19 mln realnych użytkowników i 1,5 mld odsłon, a sam portal Interia - 13,7 mln użytkowników i 929,8 mln odsłon.

Zapisz się do naszego newslettera i na bieżąco śledź nasze oferty

Kontakt

ul.Fordońska 353
85-766 Bydgoszcz
Znajdź nas na mapie

Makarewicz Dealer Kia Motors Polska

Logo Kia Makarewicz