Help

KIA NIRO ZWYCIĘŻA

Kia Niro zdobyła prestiżowy tytuł Auto Lider 2016 w kategorii „Miejskie i małe crossovery” dzięki głosom w plebiscycie, który zorganizowały wśród czytelników tygodnik Motor oraz miesięcznik Auto Moto. Samochodowe Mistrzostwa Polski Kia Picanto, KIA LOTOS RACE zwyciężyły natomiast w kategorii „Projekt Marketingowy Roku“. Marka Kia stanęła na podium jeszcze w dwóch innych kategoriach tego plebiscytu.

W kategorii Auto Klasy średniej Kia Optima Kombi zajęła wysokie 3 miejsce a w kategorii Auto Ekologiczne najniższe miejsce na podium należało do Niro. Dobiegła końca 15. edycja plebiscytu motoryzacyjnego organizowanego przez tygodnik „Motor" i miesięcznik „Auto Moto". To plebiscyt wyjątkowy dlatego, że największe nowości sezonu wybierają nie przedstawiciele branży motoryzacyjnej i mediów, a najważniejszy elektorat - Czytelnicy. W ostatnich tygodniach na łamach obu tytułów zostało przedstawionych blisko 200 aut podzielonych na 15 kategorii.
Czytelnicy i internauci głosowali na swoich faworytów przez kilka tygodni. W ten sposób wyłoniono zwycięzców poszczególnych kategorii. Zwycięzcą w kategorii „ Miejskie i małe crossovery” została Kia Niro pokonując Peugeota 2008 i Audi Q2. Samochodowe Mistrzostwa Polski Kia Picanto, KIA LOTOS RACE zwyciężyły w kategorii „Projekt Marketingowy Roku“. W kategorii Auto Klasy średniej Kia Optima Kombi zajęła wysokie 3 miejsce a w kategorii Auto Ekologiczne najniższe miejsce na podium należało do Niro.

Ogłoszenie wyników nastąpiło 2 lutego w Warszawie podczas uroczystej gali. Cenne dla nas statuetki w imieniu KMP odebrał Leszek Sukiennik, Sales & Marketing General Manager.

Kontakt

Makarewicz Dealer Kia Motors Polska

ul.Fordońska 353
85-766 Bydgoszcz
Znajdź nas na mapie

Zapisz się do naszego newslettera i na bieżąco śledź nasze oferty

Logo Kia Makarewicz