Umów się na jazdę testową
  Help

Kariera

Mechanik samochodowy

Opis stanowiska:

Okresowe przeglądy, montaż naprawa i wymiana podzespołów samochodu, obsługa urządzeń warsztatowych, dbanie o stanowisko pracy, diagnostyka układów elektrycznych i elektronicznych w samochodach, wypełnianie zleceń zgodnie ze standardami

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • prawo jazdy kategorii  B
  • punktualność, dobra organizacja stanowiska pracy
  • wysoka znajomość zagadnień mechaniki samochodowej

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie
  • rozwój zawodowy (szkolenia, certyfikacje)

Pracownik magazynu

Przyjęcia i wydania magazynowe, odbiór części samochodowych, zarządzanie stanami magazynowymi, dobór części do napraw pojazdów samochodowych.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe

Oferujemy:

  • pracę w młodym I energicznym zespole

Kontakt

ul.Fordońska 353
85-766 Bydgoszcz
Znajdź nas na mapie

Makarewicz Autoryzowany Dealer Kia Motors Polska