Obsługa serwisowa

Przeglądy

Przeglądy

Poznaj naszą ofertę serwisową, harmonogram przeglądów i czynności obsługowych, rodzaje olejów itp. Umów się online z najbliższym dealerem Kia.
Naprawy

Naprawy

Poznaj naszą ofertę napraw wnętrza, nadwozia, szyb itp. Zamów wycenę i umów się online na wizytę w stacji serwisowej.
Części | Akcesoria | Gadżety

Części | Akcesoria | Gadżety

Poznaj ofertę oryginalnych części i akcesoriów Kia. To najwyższa jakość, bezpieczeństwo i gwarancja bezpiecznych podróży.
Pakiety serwisowe

Pakiety serwisowe

Poznaj naszą ofertę przeglądów, pakietów i obsługi serwisowej dla właścicieli samochodów Kia.
Mobilność

Mobilność

Pokonujemy wielkie odległości, by zapewnić Ci przyjemność z jazdy. Zapewniamy pomoc drogową, 7-letni program aktualizacji mapy, aplikację serwisową oraz coraz większą liczbę funkcji multimedialnych. Dowiedz się, czego możesz oczekiwać od samochodu Kia na drodze.
Karty ratownicze | System eCall

Karty ratownicze | System eCall

„Karty ratownicze pojazdu” to inicjatywa wspierana przez FIA Foundation i realizowana we wszystkich krajach tzw. starej UE. Z przeprowadzonych w tym zakresie badań wynika, że posiadanie przez służby ratownicze takich informacji skraca o blisko 20% czas na wydobycie ofiar wypadku oraz minimalizuje ryzyko uszkodzenia elementów, które mogłyby pogorszyć przebieg samej akcji.
Skontaktuj się z partnerem serwisowym

Skontaktuj się z partnerem serwisowym

Pozostań w kontakcie. Zawsze jesteśmy gotowi pomóc. Niezależnie od tego, jak się z nami skontaktujesz i jakie masz pytania. Znajdź dealera w pobliżu, umów się na wizytę lub skontaktuj się z nami.
Wartości i korzyści

Wartości i korzyści

Jako właściciel samochodu Kia możesz liczyć na wiele korzyści. Obejmują one wiodącą na rynku 7-letnią gwarancję oraz liczne udogodnienia podczas oczekiwania w autoryzowanej stacji serwisowej Kia.
Skontaktuj się z nami