Umów się na jazdę testową
  Help
Salon Serwis Cenniki i katalogi Kontakt
Ceed GT

Ceed GT

Cennik

od 119990 zł

WYOSTRZA ZMYSŁY

Pełna energii

Legendarne logo GT na grillu chłodnicy zapowiada sportową, pełną wrażeń jazdę. Czerwone detale idealnie komponują się z błyszczącymi czarnymi listwami i eleganckimi 18-calowymi obręczami kół. A dźwięk wydobywający się z dwóch końcówek układu wydechowego pokazuje, na co stać mocny i wydajny silnik 1.6 T-GDi.

Sportowy charakter

Połóż ręce na spłaszczonej na dole kierownicy w kształcie litery D i poczuj sportowe emocje! Wnętrze Kia Ceed GT zachwyca od pierwszej chwili elegancją i starannością wykończenia. Stylu dodają mu efektowne, czerwone przeszycia na pokrytych zamszem i skórą siedzeniach.

Więcej mocy!

4-cylindrowy benzynowy silnik 1.6 T-GDi to najbardziej imponująca jednostka napędowa w gamie modeli Ceed. Moc 150 kW/204 KM robi naprawdę duże wrażenie, a 7-stopniowa dwusprzęgłowa przekładnia umożliwia płynną zmianę biegów. Dzięki wygodnym, zamontowanym przy kierownicy łopatkom, biegi można zmieniać jednym palcem! Wszystko po to, by jazda była jak najbardziej dynamiczna.

TECHNOLOGIA I BEZPIECZEŃSTWO

Asystent utrzymania pasa ruchu (LKA)

Jeśli zdarzy się, że Kia Ceed GT nieoczekiwanie zacznie zjeżdżać ze swojego pasa, asystent utrzymania pasa ruchu (LKA) ostrzeże o tym kierowcę i w razie konieczności może skorygować tor jazdy.

Aktywny tempomat z technologią Stop & Go

Aktywny tempomat z technologią Stop & Go (SCC w/S&G) pozwala utrzymać wybraną wcześniej prędkość i dostosowuje odległość od pojazdów znajdujących się z przodu. Jeśli pojazd z przodu przyspieszy lub zwolni, Ceed GT zrobi to samo, aby utrzymać bezpieczny dystans. W razie konieczności, auto może się nawet zatrzymać.

Asystent jazdy w korku (LFA)

Dzięki zaawansowanemu asystentowi jazdy w korku (LFA)(2) podróż Kia Ceed GT w warunkach dużego natężenia ruchu jest o wiele bezpieczniejsza. Wykorzystując kamerę i czujniki, specjalny system pomaga utrzymać auto na środku pasa, dostosowując prędkość i odległość od pojazdów z przodu. W zależności od potrzeby auto samo przyspieszy lub zahamuje.

System monitorowania martwego pola w lusterkach (BCW)

System monitorowania martwego pola w lusterkach (BCW) rejestruje obecność innych pojazdów w martwym polu. Emituje wtedy sygnał i wyświetla ostrzeżenie w bocznym lusterku. W podobny sposób działa układ ostrzegania o ruchu pojazdów z tyłu podczas cofania (RCCW), który pomaga bezpiecznie opuścić miejsce parkingowe lub wyjechać z bocznej uliczki.

System autonomicznego hamowania (FCA)

Dzięki specjalnemu czujnikowi na przednim zderzaku i kamerze na szybie, która rejestruje obecność innych pojazdów, system autonomicznego hamowania (FCA) emituje ostrzeżenie dźwiękowe, a w przypadku braku reakcji kierowcy rozpoczyna hamowanie.(3) System rejestruje także obecność pieszych w pobliżu auta i sygnalizuje ją drganiami kierownicy.

System powiadamiania o zmęczeniu kierowcy (DAW)

System powiadamiania o zmęczeniu kierowcy (DAW) monitoruje na bieżąco zachowanie prowadzącego pojazd i w odpowiednim momencie sugeruje przerwę w podróży. Gdy wykryje oznaki rozkojarzenia lub senności, emituje sygnał dźwiękowy i wyświetla ostrzeżenie.

ŁĄCZNOŚĆ

System nawigacji z 8-calowym ekranem dotykowym

8-calowy ekran systemu nawigacji wyświetla przydatne podczas jazdy informacje m.in. o najdogodniejszych trasach, objazdach i ważnych miejscach na drodze. Dzięki 7-letniej aktualizacji mapy masz pewność, że system nawigacji w Twoim samochodzie będzie korzystać z aktualnych danych. Dzięki Android Auto™ i Apple CarPlay™ będziesz w kontakcie ze światem bez odrywania rąk od kierownicy.

System audio JBL

System audio JBL to gwarancja doskonałego dźwięku podczas podróży. 8 głośników oraz zaawansowana technologia Clari-FiTM, która udoskonala jakość plików MP3, zapewnią niezapomniane wrażenia wszystkim miłośnikom muzyki.

Bezprzewodowa ładowarka

Nie potrzebujesz już kabli, żeby bateria w Twoim smartfonie była pełna. Dzięki technologii Qi wystarczy położyć telefon na bezprzewodowej ładowarce w kabinie.

Kontakt

ul.Fordońska 353
85-766 Bydgoszcz
Znajdź nas na mapie

Makarewicz Autoryzowany Dealer Kia Motors Polska