Help
Niro

Niro

Cennik

od 91990 zł

STYLISTYKA

PRZYKUWAJĄCY UWAGĘ PRZÓD

Sportowy spojler przedni podkreśla dynamicznego ducha tego hybrydowego crossovera. Przyciągające wzrok pionowe wloty powietrza dodają sportowego charakteru i podnoszą własności aerodynamiczne. Ozdobny grill chłodnicy harmonizuje z dopracowaną, masywną sylwetką auta. Całość dopełniają relingi dachowe, wysoka linia boczna i 18-calowe obręcze kół ze stopu lekkiego. Drogę wskazują bi-ksenonowe światła przednie.

EFEKTOWNY TYŁ

Masywna część tylna nowej Kia Niro podkreśla solidność pojazdu. Nowoczesne lampy w technologii LED i atrakcyjne elementy stylistyczne w kolorze srebrnym znakomicie kontrastują ze sobą. Nad szybą zamontowano czarny, lakierowany spojler. Dyfuzor minimalizuje zawirowania powietrza i zwiększa aerodynamikę pojazdu.

PRZESTRONNE WNĘTRZE

Nowa Kia Niro jest niezwykle przestronna jak na samochód hybrydowy. Jej wnętrze jest komfortowe i dopracowane. Siedzenia z przodu i zewnętrzne z tyłu mogą być podgrzewane. Fotele przednie dostępne są również z funkcją wentylacji. Pełna, elektryczna regulacja ustawień fotela kierowcy z pamięcią ustawień umożliwia zajęcie optymalnej pozycji za kierownicą. Dzięki tym rozwiązaniom prowadzenie nowej Kia Niro sprawia wyjątkową przyjemność.

NOWOCZESNY KOKPIT

Zestaw wskaźników i wyświetlacze czytelnie prezentują wszelkie informacje. Dzięki nim kierowca z łatwością steruje napędem hybrydowym, systemem nawigacji oraz całym bogatym wyposażeniem pojazdu. Bez odwracania uwagi od prowadzenia.

TECHNOLOGIA HYBRYDOWA

POZNAJ TECHNOLOGIĘ HYBRYDOWĄ

Nowa Kia Niro to samochód przyszłości. Odznacza się małym zużyciem paliwa, niską emisją spalin i jest objęta 7-letnią gwarancją (łącznie z baterią napędową). Zachęca do zajęcia miejsca za kierownicą i ruszenia przed siebie. Poznaj jej wszystkie zalety.

HYBRYDOWA WYDAJNOŚĆ JAZDY

Zarówno w mieście, jak i w trasie. Dowiedz się, jak nowa Kia Niro dostosowuje tryb pracy napędu hybrydowego do ukształtowania terenu. W każdym przypadku zapewnia pełen komfort jazdy.

RÓWNOLEGŁY NAPĘD HYBRYDOWY

Nowa Kia Niro korzysta z jednego z dwóch napędów lub wykorzystuje oba jednocześnie. Układ hamulcowy odzyskuje energię kinetyczną pojazdu, przekształca ją w energię elektryczną i doładowuje baterie. Łączna moc maksymalna zespołu napędowego wynosi 141 KM. W trybie elektrycznym nowa Kia Niro może rozwinąć prędkość 120 km/h.

WSZECHSTRONNOŚĆ

ODPRĘŻENIE WE WNĘTRZU

W Kia Niro poczujesz się swobodnie. Kierowca i pasażer mogą cieszyć się wyjątkowym w tej klasie pojazdów miejscem na nogi i przestrzenią nad głową. 8-stopniowa regulacja fotela kierowcy umożliwia każdemu zajęcie wygodnej pozycji za kierownicą. Pasażerowie siedzący z tyłu również podróżują wygodnie.

PRZESTRZEŃ DLA WSZYSTKICH

Przekonaj się, jak przestronna i funkcjonalna jest nowa Kia Niro. Wszystko dzięki dużemu bagażnikowi oraz inteligentnemu wykorzystaniu miejsca. Odpowiednia odległość pomiędzy fotelami przednimi a kanapą tylną ułatwia wsiadanie i wysiadanie.

MAKSYMALNA PRZESTRZEŃ ŁADUNKOWA

Nowa Kia Niro jest nie tylko wygodna, ale również pojemna. Bateria napędowa jest umieszczona pod tylnymi siedzeniami. Dzięki takiemu rozwiązaniu bagażnik ma objętość aż 427 l. Złożenie na płasko oparcia kanapy tylnej, dzielonego w proporcji 60:40, tworzy przestrzeń bagażową o objętości 1425 l.

DYNAMIKA JAZDY

JAZDA HYBRYDOWA

Kia Niro jest atrakcyjna, wydajna i otwiera erę dynamicznej jazdy hybrydowej. Dowiedz się, jak wyjątkowe osiągi zapewnia jej nowoczesny system napędowy. Nie będziesz chcieć opuszczać fotela kierowcy.

6-BIEGOWA PRZEKŁADNIA DWUSPRZĘGŁOWA

Dopracowana 6-biegowa przekładnia dwusprzęgłowa (DCT) odznacza się płynną zmianą przełożeń i wpływa na zmniejszenie zużycia paliwa. Korzystaj z szybkiej, niemal nieodczuwalnej zmiany biegów i dynamicznego przyspieszenia.

DYNAMICZNA JAZDA

Aby włączyć tryb sportowy wystarczy, przesunąć dźwignię zmiany biegów w lewo. W tym trybie nowoczesna 6-biegowa przekładnia dwusprzęgłowa (DCT) pracuje jak klasyczna mechaniczna skrzynia biegów. Dzięki temu poczujesz dynamikę zupełnie nietypową dla samochodu hybrydowego!

DRIVE WISE

DRIVE WISE

Poznaj zaawansowane systemy DRIVE WiSE – przyszłość w dziedzinie rozwiązań Kia wspomagających kierowcę. Powstały, by wykrywać wszelkie zagrożenia i podnosić bezpieczeństwo jazdy. Wspomagają kierowcę i dbają o bezpieczeństwo pasażerów oraz pieszych.

KIA SMART CRUISE CONTROL

Kiedy dystans zmniejsza się, automatycznie włącza hamulce. Zobacz, jak działa ten inteligentny układ elektroniczny.

KIA BRAKE ASSIST

W razie zagrożenia kolizją układ autonomicznego hamowania awaryjnego (Kia Brake Assist) ostrzega kierowcę i wyhamowuje pojazd. Układ wykrywa również pieszych na drodze.

KIA BLIND SPOT DETECTION

Układ monitorowania „martwego pola” w lusterkach (Kia Blind Spot Detection) podnosi bezpieczeństwo podczas zmiany pasa ruchu. Wykrywa pojazdy, niewidoczne w lusterkach nawet dla doświadczonych kierowców. Następnie odpowiednio ostrzega kierowcę dźwiękowo i wizualnie. W ten sposób dba o bezpieczeństwo wszystkich użytkowników drogi.

KIA LANE ASSIST

System ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu wkracza do akcji, gdy pojazd bez włączonego kierunkowskazu zjeżdża z obranej drogi. Układ za pomocą specjalnej kamery wykrywa linie wyznaczające pas ruchu i automatycznie pomaga w kierowaniu pojazdem. Wspiera kierowcę w momentach dekoncentracji lub zmęczenia.

TECHNIKA I BEZPIECZEŃSTWO

INNOWACYJNE TECHNOLOGIE HYBRYDOWE

Poznaj wszystkie możliwości samochodu hybrydowego! Funkcja automatycznej jazdy rozpędem wskazuje, kiedy zwolnić pedał gazu przed zakrętem. Układ wykrywa również zbliżający się podjazd lub zjazd i automatycznie dobiera najbardziej efektywny tryb napędu.

BEZPIECZEŃSTWO CZYNNE

Układ wspomagający ruszanie na wzniesieniu (Hill Start Assist Control) zapobiega stoczeniu się pojazdu na stromym podjeździe. Asystent parkowania (Kia Auto Park Assist) pomaga manewrować na ograniczonej przestrzeni. Elektroniczny układ stabilizacji toru jazdy (ESC) podnosi bezpieczeństwo jazdy w zakrętach.

BEZPIECZEŃSTWO BIERNE

Nowa Kia Niro jest wyposażona standardowo w 7 poduszek powietrznych, w tym poduszkę chroniącą kolana kierowcy. Niezwykle sztywna karoseria, wykonana ze stali o wyjątkowo wysokiej wytrzymałości, chroni kierowcę i pasażerów w razie wypadku.

SŁUCHAJ, OGLĄDAJ, JEDŹ

8-CALOWY EKRAN SYSTEMU NAWIGACJI

Pracuje szybko i jest prosty w obsłudze. Umożliwia wytyczanie tras, skrótów i wyszukiwanie przydatnych informacji za pomocą 8-calowego kolorowego ekranu dotykowego. 7 lat bezpłatnych aktualizacji mapy zdecydowanie podnosi funkcjonalność i atrakcyjność systemu. Ekran dotykowy służy również do sterowania wysokiej klasy systemem nagłośnienia JBL® z 8 głośnikami i technologią Clari Fi™.

ŁADOWARKA BEZPRZEWODOWA

Niski poziom baterii? Bez obaw. Wystarczy położyć telefon na ładowarce pomiędzy przednimi fotelami. Ładowanie rozpoczęte! Bez żadnych przewodów.

KIA CONNECTED SERVICES

Z usługami Kia Connected Services, oferowanymi przez TomTom z Android Auto™ oraz Apple CarPlay™, nic Ci nie umknie6,7. Bądź na bieżąco w kwestii pogody i natężenia ruchu, miej świadomości obowiązujących ograniczeń prędkości8. Wszystko to w czasie rzeczywistym (aby aktywować usługę należy dysponować smartfonem z planem taryfowym obejmującym transmisję danych).

Kontakt

ul.Fordońska 353
85-766 Bydgoszcz
Znajdź nas na mapie

Makarewicz Autoryzowany Dealer Kia Motors Polska

Logo Kia Makarewicz