Umów się na jazdę testową
  Help
Nowa Kia Ceed GT

Nowa Kia Ceed GT

Cennik

od 102990 zł

WYOSTRZA ZMYSŁY

Pełna energii

Legendarne logo GT na grillu chłodnicy zapowiada sportową, pełną wrażeń jazdę. Czerwone detale idealnie komponują się z błyszczącymi czarnymi listwami i eleganckimi 18-calowymi obręczami kół. A dźwięk wydobywający się z dwóch końcówek układu wydechowego pokazuje, na co stać mocny i wydajny silnik 1.6 T-GDi.

Sportowy charakter

Połóż ręce na spłaszczonej na dole kierownicy w kształcie litery D i poczuj sportowe emocje! Wnętrze Kia Ceed GT zachwyca od pierwszej chwili elegancją i starannością wykończenia. Stylu dodają mu efektowne, czerwone przeszycia na pokrytych zamszem i skórą siedzeniach.

Więcej mocy!

4-cylindrowy benzynowy silnik 1.6 T-GDi to najbardziej imponująca jednostka napędowa w gamie modeli Ceed. Moc 150 kW/204 KM robi naprawdę duże wrażenie, a 7-stopniowa dwusprzęgłowa przekładnia umożliwia płynną zmianę biegów. Dzięki wygodnym, zamontowanym przy kierownicy łopatkom, biegi można zmieniać jednym palcem! Wszystko po to, by jazda była jak najbardziej dynamiczna.

TECHNOLOGIA I BEZPIECZEŃSTWO

Asystent utrzymania pasa ruchu (LKA)

Jeśli zdarzy się, że Kia Ceed GT nieoczekiwanie zacznie zjeżdżać ze swojego pasa, asystent utrzymania pasa ruchu (LKA) ostrzeże o tym kierowcę i w razie konieczności może skorygować tor jazdy.

Aktywny tempomat z technologią Stop & Go

Aktywny tempomat z technologią Stop & Go (SCC w/S&G) pozwala utrzymać wybraną wcześniej prędkość i dostosowuje odległość od pojazdów znajdujących się z przodu. Jeśli pojazd z przodu przyspieszy lub zwolni, Ceed GT zrobi to samo, aby utrzymać bezpieczny dystans. W razie konieczności, auto może się nawet zatrzymać.

Asystent jazdy w korku (LFA)

Dzięki zaawansowanemu asystentowi jazdy w korku (LFA)(2) podróż Kia Ceed GT w warunkach dużego natężenia ruchu jest o wiele bezpieczniejsza. Wykorzystując kamerę i czujniki, specjalny system pomaga utrzymać auto na środku pasa, dostosowując prędkość i odległość od pojazdów z przodu. W zależności od potrzeby auto samo przyspieszy lub zahamuje.

System monitorowania martwego pola w lusterkach (BCW)

System monitorowania martwego pola w lusterkach (BCW) rejestruje obecność innych pojazdów w martwym polu. Emituje wtedy sygnał i wyświetla ostrzeżenie w bocznym lusterku. W podobny sposób działa układ ostrzegania o ruchu pojazdów z tyłu podczas cofania (RCCW), który pomaga bezpiecznie opuścić miejsce parkingowe lub wyjechać z bocznej uliczki.

System autonomicznego hamowania (FCA)

Dzięki specjalnemu czujnikowi na przednim zderzaku i kamerze na szybie, która rejestruje obecność innych pojazdów, system autonomicznego hamowania (FCA) emituje ostrzeżenie dźwiękowe, a w przypadku braku reakcji kierowcy rozpoczyna hamowanie.(3) System rejestruje także obecność pieszych w pobliżu auta i sygnalizuje ją drganiami kierownicy.

System powiadamiania o zmęczeniu kierowcy (DAW)

System powiadamiania o zmęczeniu kierowcy (DAW) monitoruje na bieżąco zachowanie prowadzącego pojazd i w odpowiednim momencie sugeruje przerwę w podróży. Gdy wykryje oznaki rozkojarzenia lub senności, emituje sygnał dźwiękowy i wyświetla ostrzeżenie.

ŁĄCZNOŚĆ

System nawigacji z 8-calowym ekranem dotykowym

8-calowy ekran systemu nawigacji wyświetla przydatne podczas jazdy informacje m.in. o najdogodniejszych trasach, objazdach i ważnych miejscach na drodze. Dzięki 7-letniej aktualizacji mapy masz pewność, że system nawigacji w Twoim samochodzie będzie korzystać z aktualnych danych. Dzięki Android Auto™ i Apple CarPlay™ będziesz w kontakcie ze światem bez odrywania rąk od kierownicy.

System audio JBL

System audio JBL to gwarancja doskonałego dźwięku podczas podróży. 8 głośników oraz zaawansowana technologia Clari-FiTM, która udoskonala jakość plików MP3, zapewnią niezapomniane wrażenia wszystkim miłośnikom muzyki.

Bezprzewodowa ładowarka

Nie potrzebujesz już kabli, żeby bateria w Twoim smartfonie była pełna. Dzięki technologii Qi wystarczy położyć telefon na bezprzewodowej ładowarce w kabinie.

Kontakt

ul.Fordońska 353
85-766 Bydgoszcz
Znajdź nas na mapie

Makarewicz Autoryzowany Dealer Kia Motors Polska