Help
Optima Hybrid

Optima Hybrid

Katalog Cennik

od 169900 zł

DESIGN

INNOWACYJNY DESIGN

Stworzona, by robić wrażenie. Optima Plug-in Hybrid rozpoczyna zupełnie nowy rozdział w historii designu Kia.  Udało nam się zintegrować styl, trwałość oraz najnowocześniejsze technologie hybrydowe. Tak zaawansowanego i wydajnego połączenia jeszcze nie było.

HYBRYDA PLUG-IN-DESIGN

Stylowa, opływowa sylwetka oraz sportowe detale nadają Optimie Plug-in Hybrid niepowtarzalny charakter. Podkreślają go błękitne wstawki w grillu chłodnicy, które akcentują ekologiczny charakter auta. Na uwagę zasługują też niezwykle wydajne przednie reflektory LED.

HYBRYDA PLUG-IN - PROWADZENIE

ODKRYJ TECHNOLOGIĘ HYBRYDOWĄ TYPU PLUG-IN

Odkryj nową jakość technologii hybrydowej. Dzięki dwóm silnikom: benzynowemu i elektrycznemu jazda samochodem jest wydajna i przyjemna. A długa, 7-letnia gwarancja zapewnia spokojną głowę i bezpieczeństwo podczas użytkowania auta.

SYSTEM HYBRYDOWY

W zależności od warunków korzystaj z napędu benzynowego i elektrycznego - lub ich połączenia. System hamowania regeneratywnego wykorzystuje energię kinetyczną do ładowania baterii. Samochód jest wyposażony w gniazdo 220 V oraz łatwą w obsłudze ładowarkę, z której można korzystać w warunkach domowych.

DYNAMIKA JAZDY

Korzystaj z najlepszych rozwiązań. Kia Optima Plug-in Hybrid jest wyposażona w jednostkę 2.0 GDi oraz silnik elektryczny i wydajną baterię. Dzięki temu podczas jazdy można korzystać z napędu benzynowego, elektrycznego lub ich połączenia mając do dyspozycji moc 205 KM i aż 980 km zasięgu.

DRIVE WISE

TECHNOLOGIE DRIVE WISE

Poznaj technologie DRIVE WISE – innowacyjne systemy bezpieczeństwa Kia. To nowoczesne rozwiązania, które pomagają wykrywać potencjalne zagrożenia na drodze i unikać ryzyka kolizji. Korzystanie z nich zwiększa bezpieczeństwo podczas jazdy i sprawia, że czas spędzony za kierownicą to przede wszystkim przyjemność.

ASYSTENT PARKOWANIA

System automatycznego parkowania równoległego i prostopadłego dzięki zaawansowanym czujnikom pomaga znaleźć i zająć miejsce postojowe. Asystent parkowania niemal wszystko zrobi za Ciebie - wystarczy postępować zgodnie z jego wskazówkami. Dzięki kamerze 360° zawsze będziesz wiedzieć, co się dzieje wokół samochodu.

UKŁAD AUTONOMICZNEGO HAMOWANIA AWARYJNEGO

Sygnał ostrzegawczy, a w przypadku braku reakcji rozpoczęcie hamowania minimalizują ryzyko kolizji. Dzięki specjalnemu radarowi na zderzaku i kamerze na przedniej szybie układ autonomicznego hamowania awaryjnego wykrywa zagrożenia – inne pojazdy lub pieszych i powiadamia o nich kierowcę.

WSZYSTKO POD KONTROLĄ

System rozpoznawania znaków informuje kierowcę o ograniczeniach w wyprzedzaniu oraz dozwolonej prędkości. System ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu emituje sygnał dźwiękowy, wyświetla powiadomienie i dokonuje korekty toru jazdy, jeśli podczas jazdy samochód nagle zaczyna zjeżdżać ze swojego pasa bez użycia kierunkowskazu.

BEZPIECZEŃSTWO

OGLĄDA SIĘ ZA CIEBIE

Nawet to, czego nie widać, potencjalnie może być niebezpieczne. System monitorowania martwego pola w lusterkach sygnalizuje wykrycie pojazdu, którego kierowca nie zauważył. Cofanie znacznie ułatwia detektor ruchu poprzecznego, który ostrzega o pojazdach zbliżających się z tyłu.

AKTYWNY TEMPOMAT

Optima Plug-in Hybrid jest wyposażona w aktywny tempomat, który bardzo się przydaje zwłaszcza podczas długich tras. Dzięki niemu auto utrzymuje wybraną prędkość i dostosowuje odległość od pojazdów z przodu – w zależności od potrzeby przyspieszając lub hamując. A wszystko po to, aby za kierownicą można było czuć się jeszcze pewniej i bezpieczniej.

SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA BIERNEGO

Ponieważ bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, w Optimie Plug-in Hybrid  wiele nowoczesnych systemów bezpieczeństwa biernego oferujemy w standardzie. Auto jest wyposażone w 7 poduszek powietrznych, w tym jedną, która ma za zadanie chronić kolana kierowcy. Dodatkowe zabezpieczenie stanowi solidna, choć jednocześnie lekka konstrukcja nadwozia.

ŁĄCZNOŚĆ

ZAWSZE NA BIEŻĄCO

Kia Connected Services z rozwiązaniami TomTom oraz Android Auto™ i Apple CarPlay™ dostarczają kierowcy informacji na temat pogody, ruchu drogowego i pomiarów prędkości. (Aby aktywować usługi, należy korzystać ze smartfona.)

BEZPRZEWODOWA INDUKCYJNA ŁADOWARKA

Gdy w smartfonie kończy się bateria, w Optimie wystarczy położyć go na specjalnym miejscu w tunelu środkowym. O kłopotliwych kablach można wreszcie zapomnieć. Pasażerowie z tyłu mają do dyspozycji gniazdo USB.

SYSTEM AUDIO HARMAN/KARDON

System nagłośnienia o mocy 490 watów firmy Harman/KardonTM z 10 głośnikami i wzmacniaczem dostarczy niezapomnianych wrażeń miłośnikom dobrej muzyki. Dzięki technologii Clari-Fi™ zapewnia on dźwięk doskonałej jakości we wnętrzu auta.

Zapisz się do naszego newslettera i na bieżąco śledź nasze oferty

Kontakt

ul.Fordońska 353
85-766 Bydgoszcz
Znajdź nas na mapie

Makarewicz Autoryzowany Dealer Kia Motors Polska

Logo Kia Makarewicz