Umów się na jazdę testową
  Help
Salon Serwis Cenniki i katalogi Kontakt
STINGER

STINGER

Katalog Cennik

od 152900 zł

DESIGN

Nieważne dokąd, ważne w jakim stylu

Tylko Ty, Stinger i droga. Komfortowe wnętrze i dreszcz emocji na sam dźwięk podwójnie doładowanego silnika V6 o pojemności 3.3 l i mocy 370 KM. Zjawiskowa, muskularna sylwetka i prawdziwie sportowe osiągi. Taka właśnie jest Kia Stinger.

SYLWETKA

Perfekcyjna pod każdym kątem

Stworzony z pasji do motoryzacji w duchu kultowego gran turismo Stinger został laureatem prestiżowej nagrody EyesOn Design 2017. To stylowe auto zachwyca imponującymi osiągami, wyrafinowaną elegancją i nowoczesnymi technologiami

WNĘTRZE

Inteligentne technologie i najwyższy komfort

Stinger zachwyca wyrafinowanym stylem i wygodnym wnętrzem, które obiecuje najwyższy komfort nawet podczas bardzo długich podróży. To esencja legendy gran turismo we wszystkich jej aspektach.

SILNIK

Moc przyjemności

Nowa Kia Stinger budzi zachwyt nie tylko olśniewającą sylwetką, ale także imponującymi osiągami i mocą. Dane techniczne jednostek napędowych mówią same za siebie.

WYPOSAŻENIE

Wszystko, czego tylko potrzebujesz

Celem, który przyświecał twórcom modelu Stinger, było skonstruowanie pojazdu, który dawałoby kierowcy pełną kontrolę nad nim i zapewniał najwyższy komfort, nawet podczas bardzo długich podróży. Wnętrze Kia Stinger zostało wyposażone w intuicyjne w obsłudze, zaawansowane rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa, inteligentnej łączności, komfortu oraz rozrywki. Zadbaliśmy o to, by każda chwila spędzona za kierownicą dostarczała radości.

Zaawansowane systemy bezpieczeństwa na długie podróże

Nasza wizja gran tourismo to także dążenie do zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa podczas podróży. Dlatego Kia Stinger jest wyposażona w innowacyjne technologie DRIVE WiSE(5). Stanowią one nieocenione wsparcie dla kierowcy podczas jazdy. Wykrywają potencjalne zagrożenia i powiadamiają o nich. A w razie konieczności reagują, rozpoczynając na przykład proces hamowania.

GWARANCJA

7- letnia gwarancja KIA

Każdy właściciel Kia Stinger może skorzystać z gwarancji na 7 lat lub 150 000 km przebiegu (do 3 lat: bez ograniczeń przebiegu, powyżej 4 lat: do 150 000 km). Jeżeli samochód poddawany był regularnym przeglądom gwarancyjnym, gwarancja ta jest bezpłatna i przechodzi na kolejnych właścicieli. Obejmuje ona także 7 lat bezpłatnej aktualizacji mapy oraz usług Kia Connected Services z rozwiązaniami TomTom®.

Kontakt

ul.Fordońska 353
85-766 Bydgoszcz
Znajdź nas na mapie

Makarewicz Autoryzowany Dealer Kia Motors Polska