Umów się na jazdę testową
  Help
Salon Serwis Cenniki i katalogi Kontakt
Stonic

Stonic

Cennik

od 63490 zł

DESIGN

TECHNOLOGIA I STYL W NAJLEPSZYM WYDANIU

Nowa Kia Stonic to kwintesencja niemal idealnego samochodu. Wyraźnie zarysowane poziome linie doskonale komponują się z opływowym kształtem. Dynamiczny design auta kojarzy się z pełną niezapomnianych wrażeń jazdą. Wygoda i jak najmniej powodów do stresu podczas podróży - to nasze priorytety. Dlatego wnętrze Kia Stonic zostało wyposażone w zaawansowane systemy bezpieczeństwa oraz nowoczesne rozwiązania, mające na celu podniesienie poziomu komfortu. Za kierownicą tego innowacyjnego crossovera będziesz czuć się pewnie i za każdym razem wyjątkowo.

WNĘTRZE

Konfort kierowcy i pasażera

Wygodne, przestronne wnętrze zapewnia komfort kierowcy i pasażerom nawet podczas długich podróży. Dzięki zaawansowanym systemom bezpieczeństwa i wsparcia kierowcy, w Kia Stonic zawsze będzisz czuć się pewnie.

KIEROWNICA W KSZTAŁCIE LITERY D

Zaznacz swoją osobowość, wybierając najlepszy dla siebie pakiet kolorystyczny oraz sportową, spłaszczoną w dolnej części kierownicę.

7-CALOWY EKRAN DOTYKOWY

7-calowy ekran dotykowy z łączem Bluetooth.

WYPOSAŻENIE

PODŁĄCZ SWÓJ SMARTFON

Apple CarPlay™ oraz Android Auto™.

GWARANCJA

7-LETNIA GWARANCJA KIA

Każdy właściciel Kia Stonic może skorzystać z gwarancji na 7 lat lub 150 000 km przebiegu (do 3 lat: bez ograniczeń przebiegu, powyżej 4 lat: do 150 000 km). Jeżeli samochód poddawany był regularnym przeglądom gwarancyjnym, gwarancja ta jest bezpłatna i przechodzi na kolejnych właścicieli. Obejmuje ona także 7 lat bezpłatnej aktualizacji mapy oraz usług Kia Connected Services z rozwiązaniami TomTom®.

Kontakt

ul.Fordońska 353
85-766 Bydgoszcz
Znajdź nas na mapie

Makarewicz Autoryzowany Dealer Kia Motors Polska