Help
Venga

Venga

Cennik

od 58990 zł

STYLISTYKA

PEŁNA FUNKCJONALNOŚĆ

Samochód może być funkcjonalny i jednocześnie atrakcyjny. Jak przystało na auto zaprojektowane w Europie, nowa Kia Venga ma dynamiczne, zwarte nadwozie o ciekawej sylwetce. Wygląda intrygująco i niebanalnie, wręcz zachęca do jazdy. Atrakcyjność zewnętrzną dostrzegamy od razu. Z czasem doceniamy również jej praktyczność.

NADWOZIE

Zarówno z bliska, jak i z daleka, nowa Kia Venga zwraca uwagę swymi śmiałymi akcentami stylistycznymi. Od grilla chłodnicy i dużych lamp przednich, aż po masywne światła tylne podkreślające dynamiczny kształt klina.

WNĘTRZE

Nowa Kia Venga oczaruje Cię swobodą wyboru. Konfigurując jej przestronne wnętrze, możesz wybierać spośród różnych tapicerek foteli dostępnych w kilku wariantach materiałowych i kolorystycznych. Dobierz do tego chromowane elementy wykończenia, które doskonale komponują się z nowoczesną i dopracowaną konsolą centralną.

WSZECHSTRONNOŚĆ

PRZESTRONNE WNĘTRZE

Zaletami pojazdu są wysoka linia dachu i duży rozstaw osi. Gwarantują one wystarczającą przestrzeń nad głową i dużo miejsca na nogi. Dzięki swej przestronności Kia Venga to wprost wymarzone auto dla aktywnych. Ruszaj i korzystaj ze wszystkich możliwości!

BAGAŻNIK

Miejsce dla wszystkich i na wszystko: Dzięki zastosowaniu dwupoziomowego bagażnika przestrzeń bagażowa zwiększyła się do 570 litrów. Obniżenie podłogi bagażnika i całkowite złożenie oparć kanapy tylnej powoduje zwiększenie przestrzeni bagażowej do pojemności aż 1486 litrów.

DZIELONA KANAPA TYLNA

Projektanci postawili na przestronność. Jednym z rezultatów jest obszerny bagażnik o pojemności 440 litrów. Ale to nie wszystko. Dzięki przesuwanej kanapie tylnej dzielonej w proporcji 60:40 przestrzeń bagażową można dowolnie powiększać lub zmniejszać.

PANORAMICZNE OKNO DACHOWE

Niezwykła perspektywa! Panoramiczne okno dachowe otwiera zupełnie nowe możliwości. Dzięki niemu możesz pełniej podziwiać widoki. I to bez względu na pogodę za oknem.

KOMFORT

INTELIGENTNY KLUCZYK I START/STOP

Wsiadaj i jedź! Dostępny od 2015 roku inteligentny kluczyk czyni otwieranie pojazdu wygodniejszym niż kiedykolwiek. Z kolei uruchamianie i wyłączanie silnika odbywa się teraz za jednym naciśnięciem przycisku Start/Stop.

ERGONOMIA WNĘTRZA

Kia Venga otwiera przed Tobą świat nowych możliwości. Służy temu imponujące szklane okno panoramiczne, które zwiększa poczucie przestronności. Przednie fotele wyposażono w wygodne podparcie lędźwiowego odcinka kręgosłupa. Pasażerowie podróżujący na tylnej kanapie docenią dużą przestrzeń nad głową i komfortową ilość miejsca na nogi.

NOWE WZORY TAPICEREK

Zabaw się w projektanta i wybieraj spośród wysokiej jakości materiałów! Do dyspozycji masz dwie nowe tapicerki z tkaniny. Obie są praktyczne w użytkowaniu i atrakcyjne wizualnie.

PODGRZEWANA KIEROWNICA

Obsługa licznych udogodnień nie może się odbywać kosztem koncentracji podczas prowadzenia. Dlatego najczęściej używane przyciski sterowania, takie jak regulacja głośności, tempomat i dostęp do komputera pokładowego rozmieszczono na kierownicy. Wszystko, czego potrzebujesz masz teraz w zasięgu dłoni.

TECHNIKA

Słuchaj, oglądaj, jedź

Wysokiej jakości system audio z 6 głośnikami: radio RDS i gniazda USB do podłączania odtwarzaczy plików MP3 i iPod'ów. Zestaw głośnomówiący z łączem Bluetooth® daje możliwość korzystania z telefonu i słuchania ulubionej muzyki bez konieczności zdejmowania rąk z kierownicy. Z kolei nawigacja satelitarna sprawi, że bez trudu zawsze odnajdziesz właściwą drogę.

System audio z nawigacją

Konwencjonalne pokrętła sterowania systemem audio są wygodne dla kierowcy i dla pasażera. Decydując się na nawigację satelitarną, możesz łatwo sterować wszystkimi funkcjami systemu za pomocą ekranu dotykowego.

Układy wspomagające

O doskonałych właściwościach jezdnych decydują w pełni niezależne zawieszenie przednie i tylne oraz układy wspomagające. Są to elektroniczny układ stabilizacji toru jazdy (ESC), układ stabilizacji pojazdu (VSM), układ zapobiegający blokowaniu kół podczas hamowania (ABS), układ wspomagania hamowania (BAS) oraz układ wspomagający ruszanie na wzniesieniu (HAC).

BEZPIECZEŃSTWO

HAMOWANIE I STABILIZACJA TORU JAZDY

Projektując nową Kia Vengę pomyśleliśmy o wszystkim. Układ zapobiegający blokowaniu kół (ABS), układ wspomagania hamowania (BAS), układ stabilizacji pojazdu (VSM), elektroniczny układ stabilizacji toru jazdy (ESC) zapewniają lepsze hamowanie i sterowność w trudnych sytuacjach na drodze. Z kolei układ wspomagający ruszanie na wzniesieniu (HAC) zapobiega staczaniu się pojazdu na stromych podjazdach.

PEŁNA OCHRONA

Nowa Kia Venga jest gotowa na wszystko. Sztywne nadwozie, starannie rozmieszczone strefy zgniotu oraz sześć poduszek powietrznych zapewniają najwyższy poziom ochrony kierowcy i pasażerów. W przypadku uderzenia w tył pojazdu aktywne zagłówki foteli przednich zapewniają ochronę głowy i szyi kierowcy i pasażera.

Kontakt

ul.Fordońska 353
85-766 Bydgoszcz
Znajdź nas na mapie

Makarewicz Autoryzowany Dealer Kia Motors Polska

Logo Kia Makarewicz