Gwarancja 7 lat

7 lat to wystarczająco dużo czasu, by spełnić nawet największe marzenia. Niezależnie od tego, czego pragniesz i jakie masz cele w życiu, będziemy Ci towarzyszyć w ich realizacji. Gwarantujemy najwyższą jakość nawet w najbardziej wymagających warunkach.


SPRAWDZONA JAKOŚĆ

Najwyższa jakość to dla nas priorytet. Nieustannie podnosimy i dbamy o standardy na każdym etapie produkcji samochodów oraz użytkowania ich przez naszych Klientów. Jako jedyni na europejskim rynku oferujemy aż 7-lat/150,000 km gwarancji. Dzięki temu, że stawiamy na solidną jakość, codzienna jazda Kia jest komfortowa i dostarcza wyłącznie pozytywnych wrażeń.

Najwyższe standardy jakości

Najwyższe standardy jakości

Samochody Kia są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami w przemyśle motoryzacyjnym. To właśnie solidna jakość pozwala nam oferować Klientom najdłuższą gwarancję w Europie.
Gwarancja przypisana do samochodu

Gwarancja przypisana do samochodu

Jeśli samochód był prawidłowo i regularnie serwisowany, gwarancja może zostać bez przeszkód przeniesiona na kolejnych właścicieli.
Użytkowanie bez stresu

Użytkowanie bez stresu

Kia to jedyny producent samochodów Europie, który oferuje aż 7 lat/150.000 km gwarancji, zapewniając tym samym swoim Klientom spokój i komfort podczas użytkowania auta.
Wysoka wartość odsprzedaży

Wysoka wartość odsprzedaży

Dzięki niższym kosztom serwisowania, możesz liczyć na wyższą wartość samochodu w przypadku jego sprzedaży w przyszłości.
Ważna na terytorium Europy

Ważna na terytorium Europy

Gwarancja Kia obowiązuje w ponad 20 europejskich krajach.
Wady i usterki

Wady i usterki

Gwarancja pokrywa wszelkie wady wykryte podczas normalnego użytkowania auta, a które mogły powstać podczas procesu produkcji. Nie obejmuje natomiast usterek, będących skutkiem normalnego użytkowania, jak na przykład zniszczenie nawierzchni opon czy zużycie tarcz hamulcowych.
Części zamienne i usługa wymiany

Części zamienne i usługa wymiany

2-letnią gwarancją objęte są części zamienne zakupione w ASO Kia, wraz z usługą wymiany.

Pytania

JAKI SAMOCHÓD OBJĘTY JEST 7-LETNIĄ GWARANCJĄ OFEROWANĄ PRZEZ KIA?
Każdy nowy samochód marki Kia - sprzedany i zarejestrowany po 1 stycznia 2010 r.
CZY SĄ OGRANICZENIA DOTYCZĄCE PRZEBIEGU?
W ciągu pierwszych trzech lat użytkowania pojazdu nie obowiązuje limit przebiegu kilometrów, z wyłączeniem niektórych elementów. Oznacza to, że w tym okresie można pokonać dowolną liczbę kilometrów, cały czas mając pewność, że samochód jest chroniony gwarancją. Po upływie trzech lat, jeżeli auto nie przejechało jeszcze 150 000 km, gwarancja nadal obowiązuje. Jeśli jednak limit 150 000 km został przekroczony, gwarancja wygasa.
CZY GWARANCJA PRZECHODZI NA KOLEJNEGO POSIADACZA POJAZDU?
Ważną zaletą nowej gwarancji, zarówno z perspektywy sprzedającego, jak i kupującego używany samochód marki Kia, jest możliwość jej przeniesienia na kolejnych właścicieli pojazdu, o ile zachowane zostały wymogi dotyczące regularnej obsługi eksploatacyjnej auta zgodnie z warunkami gwarancji.
CZY ISTNIEJĄ OBIEKTYWNE DOWODY JAKOŚCI I NIEZAWODNOŚCI POJAZDÓW MARKI KIA?
Samochody marki Kia zostały starannie przetestowane przez dziennikarzy motoryzacyjnych z całej Europy. Niemiecki magazyn „Auto Bild” przeprowadził ostatnio test wytrzymałościowy modelu Kia cee’d na dystansie 100 000 km. cee’d otrzymał notę A – najwyższą z możliwych. Uzyskane wyniki plasują ten model pośród pierwszej piątki wszystkich samochodów, które dotąd zostały poddane takiemu testowi przez „Auto Bild”.
CZY GWARANCJA OBEJMUJE CAŁY POJAZD, CZY TEŻ OGRANICZA SIĘ DO WYBRANYCH UKŁADÓW?
Gwarancja producenta obejmuje każdy nowy samochód, z wyłączeniem niektórych elementów. Jest tak, ponieważ trwałość niektórych elementów podlega naturalnym ograniczeniom i dlatego nie są one objęte 7-letnią gwarancją
CO Z OCHRONĄ ANTYKOROZYJNĄ?
Wszystkie samochody marki Kia objęte są minimum 7-letnią gwarancją na perforację nadwozia z limitem przebiegu 150 000 km. Niektóre z nich są nią objęte nawet przez 10 lub 12 lat, bez limitu kilometrów (zależnie od modelu). Gwarancja na powłokę lakierową dla wszystkich modeli wynosi 5 lat lub 150.000 km.
JAK TO MOŻLIWE, ŻE TYLKO KIA OFERUJE GWARANCJĘ NA 7 LAT/150 000 KM PRZEBIEGU?
Tę niezwykłą gwarancję, będącą ewenementem na europejskim rynku motoryzacyjnym, możemy zaoferować dzięki absolutnej pewności co do jakości technicznej naszych pojazdów. Wynika ona z najwyższych standardów, obwiązujących w zakładach produkcyjnych Kia w Europie i pozostałych częściach świata.
Skontaktuj się z nami