Podróż w kierunku przyszłości

Zaprojektowana by inspirować

Zaprojektowana by inspirować

Stworzona, by ekscytować, Kia EV6 GT to nowoczesny i sportowy crossover, który wyróżnia się na drodze. Dzięki detalom, takim jak przyciągająca wzrok przednia część samochodu ​​z dedykowanym do wersji GT grillem i zderzakiem, nowe reflektory LED, unikalny wzór tylnych świateł i nie tylko.
Szybkie ładowanie

Szybkie ładowanie

Dzięki możliwości ładowania akumulatora prądem o napięciu 400 V i 800 V poświęcisz mniej czasu na ładowanie, a więcej na cieszenie się dalszą podróżą.
Inteligentne oświetlenie przednie

Inteligentne oświetlenie przednie

Niezależnie od tego, jak sportowa jest Kia EV6 GT, Twoje bezpieczeństwo pozostaje naszym najwyższym priorytetem. Przednie oświetlenie z reflektorami LED z inteligentną wiązką adaptacyjną pozwala wyraźnie widzieć drogę w nocy, bez oślepiania nadjeżdżających pojazdów.
Unikalny wzór oświetlenia tylnego

Unikalny wzór oświetlenia tylnego

Jedyna w swoim rodzaju, unikalna sygnatura świetlna rozciąga się w zakrzywionej linii od tylnego nadkola, przez bagażnik na drugą stronę. Dzięki wielu diodom LED powstaje oszałamiający efekt fortepianu, który idealnie komponuje się z designem tylnej części samochodu.
Tylny spoiler dachowy

Tylny spoiler dachowy

Dach EV6 GT ma prostą i sportową linię, kończącą się tylnym spojlerem w kształcie skrzydła. Dla podkreślenie sportowej ogólnej estetyki, a także ulepszonej aerodynamiki i wydajności jazdy.
Automatyczne klamki drzwi

Automatyczne klamki drzwi

Nie tylko świetnie wyglądają, ale także poprawiają aerodynamikę. Ukryte klamki drzwi wysuwają się, gdy zbliżasz się do samochodu, co ułatwia dostęp.
Tylny zderzak GT ze sportowym dyfuzorem

Tylny zderzak GT ze sportowym dyfuzorem

Muskularne nadwozie uzupełnia dedykowany tylny zderzak ze sportowym dyfuzorem – nie pozostawiając absolutnie żadnych wątpliwości, że EV6 GT kryje w sobie prawdziwie sportowe osiągi.

Wnętrze

Zaprojektowana by imponować

Zaprojektowana by imponować

Trudno oprzeć się innowacyjności eleganckiego wnętrza EV6 GT. Dzięki materiałom i wykończeniom zwiększającym komfort, sportowym akcentom GT wywołującym dreszczyk emocji oraz zaawansowanym technologicznie funkcjom zapewniającym maksymalne bezpieczeństwo.
Porty USB-C z tyłu

Porty USB-C z tyłu

Poza sportowymi detalami stylistycznymi i dynamiczną jazdą, EV6 GT wyróżnia się także komfortem i wygodą. Przykładowo: pasażerowie znajdą porty USB-C z tyłu konsoli środkowej, dzięki czemu mogą ładować swoje urządzenia, kiedy tylko chcą.
Imponująca nawigacja

Imponująca nawigacja

EV6 GT oferuje nawigację w wysokiej rozdzielczości, a także nawigację „zakręt po zakręcie” wyświetlaną na ekranie o przekątnej 12,3 cala. Ale to nie wszystko - dzięki wyświetlaczowi przeziernemu z funkcją rozszerzonej rzeczywistości, otrzymujesz instrukcje na wysokości wzroku, a system pokazuje wskazówki nawigacyjne na drodze przed Tobą.
Kubełkowe fotele przednie

Kubełkowe fotele przednie

Poczuj prawdziwe połączenie z drogą dzięki przednim fotelom kubełkowym dedykowanym modelowi EV6 GT. Zaprojektowane tak, aby były lekkie i zapewniały odpowiednie podparcie podczas dynamicznej jazdy. Stylowo łączą ze sobą alcantarę w części środkowej i sztuczną skórę na częściach bocznych z neonowozielonymi przeszyciami, które idealnie komponują się z detalami wnętrza.
Ruchoma konsola środkowa

Ruchoma konsola środkowa

Doznania w kabinie są wzmocnione na wiele sposobów dzięki eleganckiej, ruchomej konsoli środkowej. Wewnątrz znajdziesz dużo miejsca do przechowywania wszystkich swoich rzeczy oraz zintegrowaną bezprzewodową ładowarkę do telefonu na górze.
Intuicyjny, przełączany panel sterujący

Intuicyjny, przełączany panel sterujący

Dzięki intuicyjnemu, przełączanemu kontrolerowi umieszczonemu na konsoli środkowej możesz łatwo przełączać się między nawigacją, rozrywką i automatyczną klimatyzacją jednym dotknięciem. Aby Twoje wrażenia z jazdy były jeszcze płynniejsze.
Wszystko pod kontrolą

Wszystko pod kontrolą

Kierownica EV6 GT oprócz kierowania pojazdem pozwala kontrolować wszystko, co niezbędne. Możesz nie tylko odbierać połączenia i obsługiwać multimedia, ale także maksymalizować wydajność i zasięg jazdy za pomocą manetek, którymi ustawisz poziom rekuperacji energii lub wybierając żądany tryb jazdy.

Nowa platforma. Nowe możliwości.

Przenośne źródło zasilania

Przenośne źródło zasilania

Dzięki elektrycznej platformie modułowej (E-GMP) i pojemnemu akumulatorowi, EV6 GT może służyć jako mobilne źródło zasilania w codziennym życiu. Nazywamy to funkcją V2D (Vehicle to Device). EV6 dostarcza do 3,6 kW energii elektrycznej, dzięki czemu może służyć nawet jako awaryjne źródło zasilania w Twoim domu. Może również działać jak przenośny powerbank podczas spędzania czasu poza domem.
Elastyczne ładowanie

Elastyczne ładowanie

Elektryczna architektura 800 V z funkcją obsługi wielu systemów ładowania pozwala naładować akumulator od 10 do 80% w ciągu zaledwie 18 minut1 . Przy takiej mocy (350 kW), już po 4,5 minutach ładowania można przejechać 100 kilometrów. A dzięki systemowi multi-charging, można korzystać zarówno z szybkiego ładowania 800 V, jak i bardziej popularnego systemu o mocy 400 V. Przy ładowaniu 400 V EV6 GT płynnie wykorzysta silnik elektryczny i przetwornicę, aby przekształcić prąd 400 V z ładowarki na 800 V. Wszystko to odbywa się płynnie i intuicyjnie, co pozwala uzyskać optymalną prędkość ładowania.
Rewolucyjne proporcje pojazdu

Rewolucyjne proporcje pojazdu

Dzięki platformie E-GMP zrewolucjonizowaliśmy proporcje pojazdów. Kontrast pomiędzy dłuższym rozstawem osi, krótszymi zwisami z przodu i z tyłu oraz większymi kołami pozwolił projektantom Kia nakreślić unikalny i nowoczesny design EV6 GT.
Udoskonalone wnętrze

Udoskonalone wnętrze

Założenia konstrukcyjne EV6 pozwalają na uzyskanie płaskiej podłogi, co przekłada się na elastyczne dopasowanie układu wnętrza. Oznacza to więcej miejsca dla Ciebie i Twoich pasażerów.
Zaprojektowany z myślą o ulepszaniu

Zaprojektowany z myślą o ulepszaniu

Nowoczesną platformę E-GMP zaprojektowano tak, aby zapewnić lepsze osiągi na zakrętach i stabilność jazdy przy dużych prędkościach. Jest to możliwe dzięki rozłożeniu masy pomiędzy przodem i tyłem, niżej położonemu środkowi ciężkości i niższej pozycji oraz silnikom elektrycznym umieszczonym w przestrzeni, w której wcześniej znajdował się silnik. Wysokoobrotowe silniki elektryczne zwiększają osiągi EV6 GT. Ponadto dzięki pięciowahaczowemu zawieszeniu i pierwszej na świecie, seryjnie produkowanej, zintegrowanej osi napędowej (IDA), poprawiono stabilność prowadzenia i komfort jazdy.
Publiczne ładowanie
Publiczne ładowanie
Dzięki Kia Charge zawsze będziesz miał pod ręką bezproblemową, szeroko dostępną i łatwą w obsłudze usługę ładowania, gdziekolwiek się znajdziesz. Wystarczy jedna karta - aby uzyskać szybki i łatwy dostęp do rosnącej sieci DCS obejmującej ponad 520 000 punktów ładowania w 29 krajach Europy. Skorzystasz również z szerokiej gamy pomocnych usług w ramach aplikacji Kia Charge oraz trzech atrakcyjnych taryf - dla wygodniejszego, wydajniejszego i łatwiejszego ładowania.
Ładowanie w domu
Ładowanie w domu
Posiadanie w domu punktu ładowania jest świetnym sposobem na maksymalne wykorzystanie Twojego samochodu elektrycznego lub hybrydowego Plug-in. Daje on możliwość ładowania samochodu zawsze, gdy jest on w domu i może okazać się szczególnie ekonomiczny. Odkryj wszystkie korzyści już teraz.

Doświadcz emocji związanych z prawdziwymi osiągami.

Moc i dynamika

Moc i dynamika

Kia EV6 GT nie tylko wygląda sportowo, ale może też pochwalić się znakomitymi osiągami. Ten w pełni elektryczny crossover przyspiesza od 0 do 100 km/h w 3,5 sekundy i osiąga imponującą prędkość maksymalną 260 km/h.
Neonowe zaciski hamulcowe

Neonowe zaciski hamulcowe

Wśród atletycznych elementów wykończeniowych znajdują się dedykowane dla tej wersji błyszczące, neonowe zaciski hamulcowe za niestandardowymi 5-ramiennymi felgami aluminiowymi. Klasyczny detal, który przyciąga wzrok i podkreśla wszechstronną sportową stylistykę EV6 GT w profilu bocznym.
Przestronny i inspirujący

Przestronny i inspirujący

Poza oferowaną przestrzenią, doskonałość ergonomii i jakość wykończenia zostały podniesione – co znajduje odzwierciedlenie w takich elementach, jak przednie fotele kubełkowe z wytłoczonym logo GT. Niezwykle lekkie i oferujące doskonałe podparcie, idealnie nadają się do dynamicznej jazdy lub długich komfortowych podróży.
Włącznik trybu jazdy GT na kierownicy

Włącznik trybu jazdy GT na kierownicy

Nowy tryb jazdy GT maksymalizuje w pełni sportowy i dynamiczny potencjał EV6 GT. Możesz go aktywować jednym dotknięciem neonowego przełącznika po prawej stronie kierownicy.

Inforozrywka

Wyświetlacz z funkcją rozszerzonej rzeczywistości

Wyświetlacz z funkcją rozszerzonej rzeczywistości

Nowy wyświetlacz z funkcją rozszerzonej rzeczywistości (AR Head-up) prowadzi Cię do celu z wykorzystaniem cyfrowych znaków umieszczonych na przedniej szybie. Zapewnia wskazówki nawigacji na drodze i wszystkie kluczowe informacje, aby każda podróż przebiegała bezproblemowo i bezpiecznie.
Doskonała jakość dźwięku

Doskonała jakość dźwięku

System nagłośnienia Meridian Premium zapewnia doskonałe wrażenia podczas słuchania ulubionych wykonawców, podcastów czy informacji z nawigacji. Dołożyliśmy wszelkich starań aby akustyka w pojeździe zapewniała najlepsze możliwe wrażenia podczas podróży.
Zachowaj kontrolę

Zachowaj kontrolę

Podwójny, zakrzywiony 12,3-calowy ekran dostarcza niezbędnych informacji podczas podróży. Intuicyjna obsługa oraz zminimalizowana liczba elementów sterujących pozwala na bezpieczne korzystanie w trakcie jazdy, nie odwracając uwagi od prowadzenia pojazdu.
Skontaktuj się z nami