Dla tych, którzy są otwarci na myślenie przyszłościowe i próbowanie nowych rzeczy - mających sens i pozytywny wpływ na otoczenie.
Dla tych, którzy są otwarci na myślenie przyszłościowe i próbowanie nowych rzeczy - mających sens i pozytywny wpływ na otoczenie.
Popularny crossover został zaprojektowany od podstaw, dzięki czemu potrafi sprostać zróżnicowanym potrzebom użytkowników samochodów, którzy dbają o środowisko. Nowa Kia Niro oferuje trzy nowoczesne zelektryfikowane układy napędowe do wyboru, ekologiczne materiały w kabinie i wyjątkowe systemy bezpieczeństwa. Wszystko razem sprawia, że model nowej generacji przewyższa oczekiwania klientów. Niro jest nieodłącznym modelem coraz liczniejszej gamy ekologicznych samochodów marki Kia, która do 2027 roku będzie liczyć aż 14 modeli typu BEV.
Odważna ewolucja

Odważna ewolucja

Z przodu nowe Niro prezentuje ewolucję charakterystycznego dla samochodów marki Kia motywu „Tiger Face”, który został powiększony i rozciąga się od pokrywy silnika aż po zderzak. Kanciaste światła do jazdy dziennej o wzorze „Heartbeat” potęgują współczesny wygląd auta, natomiast osłona podwozia i nakładki na nadkolach podkreślają jego surowy charakter.
Charakterystyczne detale boczne

Charakterystyczne detale boczne

Profil nowego Niro przyciąga wzrok prostymi liniami i sprawia, że skupia się on na odważnie stylizowanym słupku C. Zaprojektowano go bardzo starannie, aby wspomóc przepływ powietrza i poprawić właściwości aerodynamiczne nadwozia. Między innymi dzięki temu współczynnik oporu powietrza Niro jest imponująco niski i wynosi jedynie 0,29.
Śmiały i stylowy crossover

Śmiały i stylowy crossover

Sportową sylwetkę Niro podkreślają tylne światła w kształcie bumerangu. Umieszczone są obok wnęki na tablicę rejestracyjną, w której mieści się zarówno tablica, jak i logo marki Kia. Tylne światła również o wzorze „Heartbeat”, wytrzymała płyta pod podwoziem i dyfuzor nawiązują do elementów z przedniej części nadwozia nowego Niro.
Unikalne detale dla wersji EV

Unikalne detale dla wersji EV

Niro EV różni się od modeli PHEV i HEV dwukolorową zabudowaną osłoną między reflektorami i unikalną stalowoszarą okładziną po bokach nadwozia. Port ładowania jest umieszczony wygodnie pośrodku przedniej osłony między reflektorami, co zapewnia łatwy dostęp do wszystkich punktów ładowania.
Aluminiowe obręcze kół
Aluminiowe obręcze kół
Stworzone specjalnie dla nowego Niro EV, 17-calowe aluminiowe obręcze kół mają 5-ramienny design i dwukolorowe wykończenie z czarnymi akcentami. Tymczasem Niro w wersji hybrydowej i hybrydowej Plug-in mają specjalnie zaprojektowane 16-calowe lub 18-calowe obręcze aluminiowe, w zależności od wybranego poziomu wyposażenia.
Stylowe wnętrze

Stylowe wnętrze

Konsola środkowa z nowoczesnym dotykowym panelem sterującym umożliwia obsługę zarówno systemu multimedialnego, jak klimatyzacji. Minimalizuje także liczbę elementów obsługi, które mogą rozpraszać kierowcę.
Przestronne wnętrze

Przestronne wnętrze

Dzięki platformie „K” zaprojektowanej dla samochodów segmentu C, wnętrze nowego Niro jest obszerniejsze niż dotychczasowego modelu. Większa przestrzeń i rozwiązania poprawiające ergonomię zapewniają wyjątkowo dużo miejsca dla pasażerów przednich foteli. Smukłe oparcia przednich foteli uwalniają dodatkową przestrzeń z tyłu, zapewniając więcej miejsca na kolana pasażerów siedzących z tyłu.
Ekologiczne materiały inspirowane naturą

Ekologiczne materiały inspirowane naturą

Jako dowód na nieustanne zaangażowanie Kia w zrównoważony rozwój, opracowaliśmy różne materiały poszycia foteli dla nowego Niro. W zależności od wybranego poziomu wykończenia, tapicerka jest dostępna w postaci tkaniny, kombinacji tkaniny i sztucznej skóry, lub samej sztucznej skóry wegańskiej. Fotele obszyte tapicerką z wegańskiej skóry zawierają również Tencel™ z drzewa eukaliptusowego, co zapewnia bardziej naturalny wygląd.
Innowacyjny kokpit

Innowacyjny kokpit

Każdy aspekt wnętrza nowego Niro starannie zaprojektowano, aby wszystkim użytkownikom zapewnić estetycznie wykonaną i funkcjonalną kabinę. Projektanci skorzystali z wybiegającej w przyszłość filozofii designu Kia – „Przeciwieństwa, które się uzupełniają”.
Nowoczesny ekran z dwoma wyświetlaczami
Nowoczesny ekran z dwoma wyświetlaczami
Przed Tobą nowoczesny, zaawansowany technologicznie, panoramiczny ekran z dwoma cyfrowymi wyświetlaczami o przekątnych 10,25-cala, integrujący zarówno zestaw wskaźników kierowcy, jak i funkcje informacyjno-rozrywkowe w jednym uproszczonym pakiecie.
Bądź w kontakcie. Zainspiruj się.

Bądź w kontakcie. Zainspiruj się.

Nowa Kia Niro zapewnia bezproblemową i intuicyjną obsługę. Model ten został wyposażony w zaawansowane technologicznie funkcje zapewniające wszechstronną łączność.
Technologie zwiększające komfort

Technologie zwiększające komfort

Liczne zaawansowane funkcje zapewniają stały dostęp w czasie rzeczywistym do informacji o ruchu drogowym, lokalnych usługach, pogodzie itd. Wygodę obsługi zwiększają aplikacje Android Auto lub Apple CarPlay.
 Aplikacja Kia Connect

Aplikacja Kia Connect

Aplikacja zapewnia dostęp do wielu informacji dotyczących Twojej podróży3 . Umożliwia wcześniejsze zaplanowanie trasy, znalezienie pojazdu na zatłoczonym parkingu, sprawdzenie natężenia ruchu, otrzymywanie powiadomień alarmowych czy zdalne ustawienie temperatury w pojeździe* itp. *Zdalne ustawienie temperatury w pojeździe dot. tylko samochodów elektrycznych (EV)
Zaawansowany system zarządzania

Zaawansowany system zarządzania

Z wygodnego, minimalistycznego kokpitu Niro masz bardziej wyrafinowaną kontrolę niż kiedykolwiek – dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, w tym zintegrowanemu dotykowemu wyświetlaczowi, który umożliwia sterowanie zarówno systemem multimedialnym, jak i klimatyzacją. To łatwość i przyjemność przeniesiona na wyższy poziom.
Intuicyjne sterowanie systemami
Intuicyjne sterowanie systemami
Kokpit został zaprojektowany tak, aby był w pełni intuicyjny, ze spersonalizowaną konfiguracją profilu, aby zapewnić maksymalnie spersonalizowane wrażenia z jazdy. Jest tak wiele rzeczy, które można pokochać w konsoli środkowej ze zintegrowanym dotykowym panelem sterowania, zarówno do obsługi multimediów, jak i klimatyzacji.
Wyświetlacz przezierny HUD
Wyświetlacz przezierny HUD
10-calowy wyświetlacz przezierny (HUD) wyświetla najważniejsze informacje dotyczące jazdy, w tym prędkość, dane systemów asystujących i polecenia nawigacji bezpośrednio na przedniej szybie. Niezwykle wyraźna grafika jest wyświetlana bezpośrednio przed kierowcą, co pomaga zminimalizować ruch gałek ocznych w czasie jazdy, dzięki czemu zwiększa się komfort i bezpieczeństwo.
Ładowanie urządzeń mobilnych
Ładowanie urządzeń mobilnych
Upewnij się, że wszystkie Twoje urządzenia są zawsze w pełni naładowane6 . Umieść smartfon na podkładce ładującej z przodu konsoli środkowej, aby wygodnie ładować go bez kabli mocą do 15 W. Dla tych, którzy mają pod ręką kabel do ładowania, dostępne są: szybkie ładowanie USB i porty USB-C montowane w oparciach foteli przednich, z których mogą korzystać wszyscy pasażerowie.
Mobilne źródło energii

Mobilne źródło energii

Dzięki funkcji Vehicle to Device (V2D)* Kia Niro EV staje się przenośnym źródłem energii, gdziekolwiek jesteś. Po pełnym naładowaniu oferuje do 3 kW mocy. Umożliwia ładowanie innych urządzeń wewnątrz lub na zewnątrz samochodu – np. urządzeń elektrycznych podczas biwakowania, odkurzacza podczas sprzątania samochodu, e-roweru lub laptopa.
Fotel pasażera z funkcją "Lounge"

Fotel pasażera z funkcją "Lounge"

Gdy pojazd stoi, fotel pasażera z przodu można rozłożyć za naciśnięciem przycisku. Siedzisko lekko się unosi i odchyla, aby zmaksymalizować komfort i zapewnić optymalne wsparcie ciała podczas odpoczynku.
Inteligentne wykorzystanie przestrzeni

Inteligentne wykorzystanie przestrzeni

Dzięki dłuższym i szerszym proporcjom oraz rozstawowi osi, nowa Kia Niro oferuje zupełnie nowy wymiar przestrzeni i przechowywania ładunku. Schowek z przodu pod maską z 20 litrami miejsca do przechowywania to idealne rozwiązanie na wszelkiego rodzaju przedmioty, w tym kabel do ładowania. Gdy potrzebujesz zmieścić jeszcze większe przedmioty, po złożeniu tylnych foteli możesz uzyskać do 1445 litrów pojemności, w zależności od wybranego modelu Niro.
 Jakość dźwięku

Jakość dźwięku

Szukasz najlepszej jakości dźwięku w samochodzie? Wiodący w branży system Harman/Kardon Premium Sound zapewnia krystalicznie czysty dźwięk w całej kabinie — system zawiera m.in subwoofer zamontowany pod siedzeniem oraz technologię Clari-Fi™ i QuantumLogic™ Surround Sound.
Ogólnodostępne stacje ładowania
Ogólnodostępne stacje ładowania
Dzięki KiaCharge zyskasz dostęp do bezproblemowej, szeroko dostępnej i łatwej w użyciu usługi ładowania, gdziekolwiek jesteś. Wystarczy tylko jedna karta: karta KiaCharge zapewnia szybki i łatwy dostęp do stale rosnącej sieci DCS obejmującej ponad 300 000 stacji ładowania w 29 krajach w Europie. Ponadto możesz korzystać z szerokiej gamy pomocnych usług dostępnych w aplikacji KiaCharge i trzech atrakcyjnych planów taryfowych - dla wygodniejszego, wydajniejszego i łatwiejszego ładowania. Możesz także zainstalować w domu prywatną stację ładowania z pomocą naszych autoryzowanych partnerów.
Ładowanie w domu
Ładowanie w domu
Ładuj swoją elektryczną Kia dzięki dedykowanej ładowarce Kia Charge Home (wallbox) i ciesz się wygodą zawsze naładowanego auta bez wychodzenia z domu. Po prostu, po zakończeniu jazdy podepnij auto do urządzenia i zapomnij o strachu przed rozładowaniem. Dzięki dodatkowemu modułowi łączności możesz zarządzać urządzeniem zdalnie, a dodatkowy licznik energii pozwoli Ci kontrolować zużycie energii lub w wygodny sposób rozliczyć się ze wspólnotą mieszkaniową. Dzięki ładowaniu w domu możesz skorzystać z preferencyjnych stawek za prąd (taryfa nocna) i połączyć wygodę z niskimi kosztami.
Cennik Zobacz cennik
Skontaktuj się z nami