Ubezpieczenia

Ubezpieczenia komunikacyjne OC / AC / NNW

W ramach programu oferujemy Państwu szeroką ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych OC, AC, Nw. Posiadamy atrakcyjne pakiety ubezpieczenia samochodów nowych, używanych, dedykowane zarówno markom oferowanym przez nas w sprzedaży, jak i ubezpieczenia komunikacyjne dla wszystkich marek samochodów. Niezależnie od marki oraz wieku posiadanego auta zawsze mogą Państwo liczyć na atrakcyjną ofertę ubezpieczenia swojego samochodu!

Najlepsze oferty w jednym miejscu!

Dzięki wieloletniej współpracy z wiodącymi na rynku Towarzystwami Ubezpieczeniowymi możemy zaoferować jednocześnie kilka wariantów i możliwości ubezpieczeń komunikacyjnych dostosowanych do Państwa oczekiwań i potrzeb.

Ubezpieczamy w całym kraju!

Wszelkie formalności związane z ubezpieczeniem samochodu realizujemy telefonicznie i mailowo, zaś przygotowaną polisę dostarczymy za pośrednictwem poczty polskiej. Niezależnie od miejsca zamieszkania mogą Państwo korzystać z naszych atrakcyjnych warunków ubezpieczenia swojego auta!

image_01
image_02
image_02
NASZE USŁUGI
7 lat gwarancji, profesjonalny serwis, najnowocześniejsze rozwiązania i profesjonalne doradztwo – to i znacznie więcej znajdziesz w naszym salonie!
KARIERA
Chcesz pracować w doświadczonym zespole, w profesjonalnej atmosferze u sprawdzonego pracodawcy? Sprawdź nasze oferty pracy.
Zainteresowany ?
Auto Kia możesz kupić tak, jak Ci wygodnie – osobiście lub bez wychodzenia z domu. Skontaktuj się z nami i skorzystaj z szerokiej oferty.
Skontaktuj się z nami

Nasze działy

SALON

SALON

Sprawdź ofertę nowych aut Kia.
Kontakt
Serwis

Serwis

Zapewniamy wsparcie najlepszych specjalistów w autoryzowanym serwisie.
Kontakt
Auta używane

Auta używane

Szeroka oferta samochodów używanych w doskonałym stanie.
Kontakt
Ubezpieczenia

Ubezpieczenia

Bądź przygotowany na każdą ewentualność i skorzystaj z preferencyjnej oferty.
Kontakt
Blacharnia/Lakernia

Blacharnia/Lakernia

Wykonujemy naprawy i zapewniamy kompleksową obsługę.
Kontakt