O Nas

Nasza firma jest najdłużej działającym autoryzowanym punktem dealerskim KIA Motors Polska na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Umowa dealerska została podpisana w 1999 roku.

Długoletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej oraz wysoko wykwalifikowane i doświadczone kadry gwarantują Państwu najwyższe standardy obsługi w zakresie sprzedaży samochodów KIA. Proponujemy szeroki wachlarz finansowania zakupu samochodów, a także usług serwisowych. Ofertę naszą uzupełniamy bogatym wyborem aut testowych będących do dyspozycji dla naszych klientów.

Nasz serwis zapewnia profesjonalną obsługę zarówno w zakresie napraw mechanicznych, jak i blacharsko lakierniczych. Do dyspozycji klientów serwisu zapewniamy samochody zastępcze na czas naprawy.

image_01
image_02
image_02
NASZE USŁUGI
7 lat gwarancji, profesjonalny serwis, najnowocześniejsze rozwiązania i profesjonalne doradztwo – to i znacznie więcej znajdziesz w naszym salonie!
KARIERA
Chcesz pracować w doświadczonym zespole, w profesjonalnej atmosferze u sprawdzonego pracodawcy? Sprawdź nasze oferty pracy.
Zainteresowany ?
Auto Kia możesz kupić tak, jak Ci wygodnie – osobiście lub bez wychodzenia z domu. Skontaktuj się z nami i skorzystaj z szerokiej oferty.
Skontaktuj się z nami

Nasze działy

SALON

SALON

Sprawdź ofertę nowych aut Kia.
Kontakt
Serwis

Serwis

Zapewniamy wsparcie najlepszych specjalistów w autoryzowanym serwisie.
Kontakt
Auta używane

Auta używane

Szeroka oferta samochodów używanych w doskonałym stanie.
Kontakt
Ubezpieczenia

Ubezpieczenia

Bądź przygotowany na każdą ewentualność i skorzystaj z preferencyjnej oferty.
Kontakt
Blacharnia/Lakernia

Blacharnia/Lakernia

Wykonujemy naprawy i zapewniamy kompleksową obsługę.
Kontakt