Opinie

Paweł Szwendke
Radoslaw Zabel
Współpraca z działem sprzedaży jak i serwisem przebiega zawsze bezproblemowo i w miłej, życzliwej atmosferze. Nie ma sytuacji, że coś jest niemożliwe do wykonania. Współpraca od wielu lat i myślę, że na kolejne lata również.
Andrzej
paweł krasoń
Salon bardzo polecam. Szybka, sprawna i cierpliwa obsługa. Stają na wysokości ,aby klient był zadowolony.
Magdalena
Bozena Niedzwiecka
Bardzo miła obsługa .
Marzenna Węgierska
Miła i profesjonalna obsługa
Michał Sawiełajc
Piotr Wnuczynski
Witam , wielkie podziękowania dla pana Adama Bujanowskiego za pomoc przy zakupie auta.Jest to mój drugi zakup w salonie ,pełen profesjonalizm żadnej „Ściemy”. Polecam 120%
Luzak Luzakowski
Tylko polecać, od zamówienia do finalizacji zakupu pełna profesjonalna obsługa. Sportage w wersji, którą koniecznie chciałem, teoretycznie nie dostępna w innych salonach, Pan Michał "zorganizował" praktycznie w ciągu dnia. Polecam wszystkim, którzy zastanawiają gdzie zakupić swoją wymarzoną "kijankę". Kolejne auto tylko w KIA Makarewicz Bydgoszcz.
Greg maagg
J P
Serdeczne podziękowania dla Pana Wojciecha z salonu KIA MAKAREWICZ na ul. Fordońskiej za profesjonalną obsługę w nabyciu nowego pojazdu. Oczekiwanie trwało półtora miesiąca i jak dla mnie to bardzo krótko. Ponadto życzliwość i uprzejmość w załatwieniu i wyjaśnianiu wszelkich spraw oraz kontakt telefoniczny z Panem Wojciechem sprawiły, że zakup pojazdu to była przyjemność. Pozdrawiam i życzę całemu personelowi tego salonu wszelkiej pomyślności.
Wojciech leliwa
Krystyna Kropidłowska
Profesjonalna obsługa polecam wszystkim
Ilya Pimenov
👌
Skontaktuj się z nami